Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

- Androidos legyen

- Érintőképernyős legyen

- olvasásra, email-ezésre, böngészésre használná az illető

- legyen viszonylag hosszú az akku élettartama

- min 5,5 colos kijelzője legyen

- az ára 80ezer ft alatt legyen



2018. aug. 14. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én az első Meizu-mat úgy vettem meg, hogy előtte kb. 1 hónappal tudtam meg, hogy egyáltalán létezik ilyen márka. Abban az 1 hónapban rengeteg tesztet, véleményt olvastam róla és mivel ezek nagy része pozitív volt, gondoltam akkor veszek egyet és nem bántam meg. Xiaomi-n is gondolkodtam, de a Meizu valamiért jobban tetszett. Tényleg nem a gagyi kínai kategória, persze ki lehet fogni belőlük rosszat, de nem ez a jellemző. Az M5 2/16-os verziójáról pl. sok rosszat olvasok, de nekem a 3/32-es van, és azzal (lekopogom!) nincs bajom. Manapság szerintem amúgy is a 3 GB Ram szinte alapnak számít, az alatt nem érdemes telefont venni, legalábbis ez az én véleményem.
2018. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!