Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törött iPhone-t vennétek vagy...

Törött iPhone-t vennétek vagy ez már kizáró ok?

Figyelt kérdés

A városban egy fazon eladja az iPhone 8-át és olcsóbban is adja mint egy átlag ilyen telefont, ami használt.

A bal felső sarka van kicsit megrepedve, ami a működését nem befolyásolja (az elmondása szerint) csak esztétikai hiba.

Szerintetek ebből lehet még valami probléma, hogy nem tökéletes és inkább hanyagoljam, vagy ennyi hiba nem oszt, nem szoroz?



2018. aug. 16. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
samsung telefont vettem repedt kijelzővel egy éve gond nélkül működik...szerintem se nem oszt se nem szoroz.
2018. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
amit "a városban egy fazon" árul, az simán lehet hamis is...
2018. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Újonnan mennyi is? 250.000?

A fazon akkor mennyiért adja, ami olcsóbb? 230.000? 200.000?

Akárhogy is hájpolják az iphoneokat, a büdös életben nem adnék ennyi pénzt egy TÖRÖTT, használt, megnyomorodott mobilért.

Még 150-ből is veszek egy százszor jobbat, ami vadiúj és hibátlan, akármelyik másik gyártótól.

Amúgy is kár a sz**t így megfizetni, de még ráadásul a törött sz**t... ehh.

2018. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
ez olyan kérdés h menyiert, mert gondolom nem anyira olcson h kepernyo cserevel is 150alatt gyere ki, vagyis vagy uj vagy miert iphone nem meno, csak vannak akik ettol hiszik tobbnek magukat
2018. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Akár iPhone, akár nem, ki az az ostoba marha, aki törött készüléket vesz?
2018. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyen törött készüléket nem vennék, nemhogy IPhone-t!
2018. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem vennék törött készüléket, mivel lehet belső sérülése is.
2018. aug. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

"A bal felső sarka van kicsit megrepedve, ami a működését nem befolyásolja (az elmondása szerint) csak esztétikai hiba."


Aztán meg jönnek a kérdések:

Vettem egy repedt telót, miért nem megy néha a kamera? Vagy miért dobja el a netet? Miért kell minden nap háromszor tölteni? Miért nem vagyok időnként elérhető? Stb.

2018. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Komolyan nem nagyon akarom elhinni az ilyen kérdéseket! :) A kérdező vagy totál bolond, vagy minket néz annak. :)
2018. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem nézek senkit bolondnak, kérdeztem valamit, hogy elejét vegyem annak, hogy a későbbiekben nehogy pórul járjak. Erre meg mindenki jön egyből a bántó válaszokkal, ahelyett, hogy normális hangnembe segítene (tisztelet a kivételnek).

Tipikus magyarok...

2018. aug. 17. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!