Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70-80 ezer Ft között milyen...

70-80 ezer Ft között milyen android telefonokat ajánlanátok (min.32GB)?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Samsung Galaxy J3 2016 telefonom van, de csak a baj van vele, a memóriakártyát nem látja, 8 GB pedig édeskevés nekem arra, amire használnom kellene a telefont. Sosem vettem volna meg, de mivel ajándékba kaptam, már 2 éve használom, sajnos a képernyőjét is betörtem, úgyhogy ideje váltani.


A legnagyobb bajom az, hogy pici a kezem, és a nagy telefonok nem lennének túl praktikusak. A J3-at is azért ajándékozták nekem, mert a méret miatt találták ideálisnak számomra, de azért az hangsúlyozni kell, hogy nagyon-nagyon nem ez a lényeg a választásnál.


Igazából felesleges mások rossz döntései miatt bosszankodnom, azonban 40 ezer Ft-ot (vagy többet) nem tudnék úgy másra költeni, hogy azt nem beszélem meg vele. Telefon ügyben meg különösen nem mindegy. Úgyhogy sajnos ennek az lett a vége, hogy mindketten csalódást okoztunk egymásnak, és rosszul is érzem magam emiatt, de értelmetlen tovább szenvednem ezzel a telefonnal.



2018. szept. 12. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

huawei vagy honor eszközöket nézegess szerintem, ezek amik ár érték arányba a legjobbak

vannak még olcsóbb kategóriások, de azokat nem ismerem, nem tudom így ajánlani

2018. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Xiaomi Mi A2.
2018. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LuckeY-ista válasza:
39%
Bármilytet amibe lehet teni 32 gb-os memóriakártyát ha a tár helyre gondolsz ha a ramra akkor nem tom se olya 8 gb ram már sok mindent rohadt jól visz
2018. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Kicsi és olcsó. Bár nem tudom milyen. :D

2018. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sony Xperia Z1 vagy Z3 de a Z1 az jobb
2018. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!