Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 telefont szeretnek egyszerre...

2 telefont szeretnek egyszerre hasznalni, velemeny, esetleg tapasztalatok, akinek van?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerosomnek 2 telefonja van, es megtetszett az otlet. Ha az egyik lemerul, atrakom a masikba a sim kartyat. Csak az a problemam vele,hogy igy duplan kell rajuk figyelni. Van esetleg valakinek 2 telefonja,amiket egyszerre hasznal? Valaszokat elore is koszonom!

2018. szept. 16. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Jobb ötletem van! Legyen egy telefonod, de két akkumulátorod, vagy ha nem lehet kivenni a telefonból az akksit, használj power bank-ot. Olcsóbban megúszod, mint két telefonnal.
2018. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én powerbankozok. Egy feltöltéssel a powerbankról 3x nullától százig töltöm, ami a gyakorlatban azt jelenti hogy vasárnap este a telót és a powerbankot feltöltöm, és a következő vasárnapig elfelejtem a hálózati töltőt.
2018. szept. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is powerbank-et használok, 2is van :D szóval elvagyok vele, deee a te ötleteddel mégegy para van, az, hogy a SIm kártya sok ki-be helyezésétől sérülhet a kártya, és ezesetben a SIM csere fizetős mivel felhasználói hibáról beszélünk...szal csak óvatosan :D
2018. szept. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Helyedben hármat használnék.

Így még kevésbé kéne törődnöd azzal, hogy akár kettő is lemerül.

2018. szept. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyetek 1 normális telefont. Már a Xiaomi 4000-es akkuval is akàr mit csinálsz vele, 1 teljes napot kibír.

De vannak ettől erősebb akkuval is telefonok.

4-6-10000 mAh akku az már teszi a dolgát.

Én nem kinlódnék ilyenekkel mint 2 telefon vagy power bank.

2018. szept. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem két telefonom van, az egyik okos, a másik nem. De külön sim kártya van hozzájuk.

Az okosban van a céges kártyám, általában ezt használom. A másik számomat csak a közeli családtagok, barátok tudják. Így a butatelefonomra nem kell különösebben figyelni, kb. 2 hétig bírja az akkuja, ráadásul ütés- és vízálló.

2018. szept. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha az egyik lemerul, atrakom a masikba a sim kartyat"

Akkor mégse egyszerre használnád. :D


Én 1 telefont használok.


Nem kell rá figyelni sem ,mert időbe csipog ha tölteni kell. Sőt akkor is csipog ha hivnak. :D Van amikor napokig nem is látom szegényt. :D

2018. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, de nekem korábban kikapcsol, mielott jelezne.... 29 szazalekon
2018. szept. 22. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!