Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G7 Thinq vs Samsung S9/S9+?

Lg G7 Thinq vs Samsung S9/S9+?

Figyelt kérdés
Melyik megbízhatóbb? Mindkettő csúcskategóriás, de melyik fogja tovább bírni? Vélemények? Tapasztalat is jöhet, ha van.
2018. szept. 20. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt LG és Samsung telefonom is. Soha többet egyiket sem. A Samsung céges volt, de inkább a dualsimes Motorolába tettem a céges simet, annyit kellett javíttatni. Az LG saját volt. Többet volt szervizben, mint nálam. Amint megvettem, fél órán belül a Gps megrottyant benne, onnantól sokszori javítás után sem talált soha jelet. Persze más problémája is volt, csak a gps miatt már nem is vittem volna szervizbe.


Lehet, hogy amúgy mindkettő jó márka, és pont én futottam bele két selejtbe, de nekem ez elég volt hozzá, hogy ezekkel a márkákkal többet soha ne próbálkozzak. Ja, és soha nem ejtettem le, nem áztattam el egyiket sem.


Ha megbízhatóság, akkor tapasztalatom szerint:

1. Motorola

2. Huawei

2018. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
LG és Samsung közül fogok választani, mindenképp, de köszönöm a véleményed. Egyéb vélemény?
2018. szept. 23. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp LG vagy Samsung, akkor inkább Samsung. Az LG tényleg totál katasztrófa volt. (#1 voltam.)
2018. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!