Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A8 helyett egy...

Samsung Galaxy A8 helyett egy jó alternatíva?

Figyelt kérdés

Tönkre ment az s7-esem kijelzője, így kénytelen vagyok új telefont venni, pedig imádtam..

Eddig csak az A8-at láttam ami szimpi, illetve az s8-at, de azt valamiért sokallom, mert nem is tetszik a kerekített kijelző, illetve nem sokkal marad el az A8 tőle. (Talán az s7 szinten van? Vagy rosszul tudom?)


Egy új A8-at 2 év garival bontatlanul tudok venni 90 ezerért. Szerintetek ebben az árban lenne jobb telefon?



2018. szept. 23. 12:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Első szava: szar"


Engem nem csak az első szava érdekelne, hanem az összes érv is ami miatt ezt mondta.

2018. szept. 23. 18:15
 12/15 anonim válasza:
SZia. Azt szeretném kérdezni végül megvetted az A8 2018 telót? mert ilyet szeretnék venni és tudni szeretném megéri vagy nem?
2018. szept. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen megvettem, viszont még nem kaptam meg mert most szállítják. Ha megérkezett, akkor majd írok hogy milyen végül.
2018. szept. 29. 09:15
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért utólag leírom, hátha valakit érdekel.

Ajánlanám a Sony Xperia XA2-t.

A8-hoz képest erősebb aksi, van képstabilizátor, széles látószögű elülső kamera, FHD 60 képkockás videók, jobb beépített hangszóró, jobb a fogása.

Kettő közül a Sonyt ajánlanám. Nem kell félni a sok márkagyalázótól.

2018. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

2. Napja használom az A8-at.

Tudom, hogy visszalépés volt az s7-ről, de én mégis valamiért úgy érzem, hogy feljebb léptem, nem pedig vissza. Igazából csak a hátsó kamerán vettem észre egy kis visszalépést, de az sem olyan drasztikus. Minden más téren egy kicsivel kényelmesebb és élvezhetőbb használatot nyújt. Meg valamiért prémiumabb hatást is kelt.


Jaaa, és végre visszajött a beépített offline FM rádió!:D

2018. okt. 7. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!