Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vásároljak?

Milyen telefont vásároljak?

Figyelt kérdés

Ezek a "feltételek" lennének:

• Legyen jó kamerája (ha egy szöveget fotózok le, akkor látszódjon, nekem már ennyi is elég)

• Legyen kényelmes a kézbe venni (ne legyen se annyira kicsit, se nagy)

• 16 GB (több is lehet, de ez a minimum)

• Minimum 4 évig azért bírja

• Media Markt üzletbe lehetőleg kapható legyen

• Nekem az örök kedvenc mindig is a Samsung volt használhatóság végett, ezért ilyet is szeretnék. De ha ti tudtok az alábbi feltételnek megfelelő nem Samsungos telefont, akkor írjátok le.

Az árát max. 70 ezer körülre tenném.



2018. szept. 23. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
xiaomi
2018. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 - 4 év egy mobiltelefon, mert annyira változnak, hogy utána már cserélni érdemes.

70E Ft körül, a Xiaomi Mi 2-öt tudnám ajánlani.

2018. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A második szerintem a Xiaomi Mi A2-re gondolt.

Az tényleg nem rossz választás.

2018. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meizu M6 Note és még marad is pénzed. A MM-ben most 54 ezer.
2018. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Illetve kicsit kisebb méretben Meizu Pro 7. Ez nem kapható az MM-ben, de nagyon jó kis telefon, Eustock-on most 65 ezer. Az Eustock oldalán ne tévesszen meg, nem 1.6-os, hanem 2.4-es processzor van benne! Szerintem érdemes elgondolkodni ezen is!
2018. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 3: igen, az A2-re gondoltam.

Kicsit drágább, mint 70E Ft, de jó telefon, viszont ha sokat használja az ember, akkor egy power bank-ot is érdemes beszerezni mellé.

Én az A1-ET használom és meg vagyok vele elégedve. Igaz, volt egy kis ideig bug-os, de jött egy frissítés és utána már megint nem csinálha az idegesítő hülyeségeit.

2018. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!