Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobil telefont vásároljak?

Milyen mobil telefont vásároljak?

Figyelt kérdés

Most van egy Lenovo "okos telefonom", amelyik gyakran lefagy úgy, hogy ezt nem is veszem észre. A telefonon nem látszik semmilyen furcsa dolog, olyan, mintha minden rendben lenne. Ilyenkor az emberek nem tudnak elérni, nem érkeznek meg az SMS üzenetek sem. A telefont mindig újra kell indítani ahhoz, hogy rendesen működjön. Mivel olcsó volt és az akkumulátor is kezd gyengülni, nem akarok vele foglalkozni, inkább lecserélem.


Nem tudok sok pénzt költeni új telefonra, max. kb. 25-30 ezer forintot.


Számomra fontos a dupla SIM kártya és az, hogy ilyenek többé ne forduljanak elő, hogy ne legyek elérhető.

A munkám miatt az ügyfelek bármikor kell, hogy elérjenek!

Már arról is gondolkodtam, hogy ne okos telefont vásároljak, hanem klasszikusat, csak működjön...


Tudtok nekem valamilyen tanácsot adni, hogy milyen, elfogadható minőségű telefont vegyek?


Ami a telefon külsejét illeti: nő vagyok, ezért olyan telefont keresek, amilyent a nők használnak.


A segítséget előre is köszönöm!



2017. júl. 2. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

30 E Ft alatt is lehet kapni elfogadható okostelefont és neked a HOMTOM HT17 PRO okostelefon - ARANYT javasolnám:

[link] (innen tudod megrendelni, fizetni ráér a csomag átvételekor).

Néztem mást, de azokat nem nagyon tudom ajánlani... Esetleg még a Nokia 3310 Dual (2017) Mobiltelefont (ha nem szükséges az okostelefon):

[link]

További klasszikus telefonok - értékelések alapján rangsorolva:

[link]

2017. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!