Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE vagy iPhone 6 (S)...

IPhone SE vagy iPhone 6 (S) megeri hosszútávra?

Figyelt kérdés

2-3 évre megéri megvenni? Ha igen melyiket?

32 vagy 64 gigásat.

Köszönöm a válaszokat



2018. szept. 29. 18:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Használtan!
2018. szept. 29. 18:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem
2018. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne az ember belekényszerítve ezekbe a hülye frissítésekbe és fogyasztoid allűrökbe, akkor simán 10-12 évet el lehetne használni őket. Az akksik és az a kevés mozgó alkatrész párezer Ft-ból cserélhető, ha nincs ripitrya törve, akkor elvileg tényleg örök élet meg egy nap lenne.


Én egy éves korában vettem anno egy 4S-t és még 3 évig használtam. Csak kezdett bizonytalanná válni. Pedig ennek nem kellene így lennie.


De 2-3 évre szerintem megéri, ha jó az ára.


De újonnan megvéve is jó az ára


[link]


pl

2018. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nekem SE-m van, 32 gb-os, már 2 éves elmúlt és még olyan tökéletes állapotban van, mint amikor megvettem.
2018. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mimóza22 válasza:
100%
Nekem IPHONE SE van, 32 GB-os. Semmi baj vele, 1 éves, de úgy gondolom amíg megy nem cserélem le!
2018. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DominikX válasza:
iPhone 6S, 4eves tökéletesen működik l, pedig nem sajnáltam.
2018. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 compactegon ***** válasza:
negyedik iphonom ez az Se, ezelőtt 3-as és 4s-es, és 5s-es is volt. Az 5s 11-es ios frissítés után recoveryben ragadt ÖRÖKRE, így 10ért adtam el alkatrésznek. Most az SE kezdi el ezt csinálni, random apple logo. 1 éves a telefon, nem érte fizikai ráhatás, egyszerúen egyik pillanatról a másikra megf#sott. Legnagyobb paraszt dolog a gyártók részéről, hogy a frissítésekkel szétb&sszák a telefont. mindig preferáltam ezeket, de mostantól csak nymógombos butra telefonom lesz, az hétszentség.
2018. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jézus köszönöm! Huawei P Smart telefonom lett, tökéletesen működik!
2018. dec. 13. 19:07
 9/9 compactegon ***** válasza:
Tiszta szerencse, hisz új nem? :)
2018. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!