Iphone 6 vagy SE?

Figyelt kérdés
Tavasszal kapnék új telefont, a kérdés az hogy melyik éri meg jobban. Mind2bol a 32GB jön szoba. Esetleg mennyire mennenek le az arak márciusig, a 6s,6,SE mennyibe fog kerülni? (És persze fontos h ne legyen túl drága.)

2018. okt. 12. 21:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

"1. Play kívül máshonnan nem töltök le egy app-ot."


Mivel kis túlzással bárki tehet fel appot az áruházba attól, hogy csak innét töltesz leg még egyáltalán nincs védve a telefonod. Az apple store viszont sokkal szigorúbb és ellenőrzötteb.


"2. Nem kanyarodok biztonságilag kockázatos webhelyekre."


Senkisem keres ilyen oldalakat direkt. Egész egyszerűen a weboldalak irányítják át a felhasználót. Ez nem döntés kérdése.

2018. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

# 11: megsúgom neked, hogy egy ideje, Google Play áruházban is van protect.

Nem egy telefon attól szaródik el, mert hack-elt app-ot töltenek le, külső forrásból.

2018. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

# 12 Ez csak egy "mezei" védelem lehet szerintem, bár még sokat nem hallottam róla, de majd utánanézek és akkor már jobban össze tudom hasonlítani az almával.


Azonban ne feledd, hogy az Apple sokkal jobban megköti a fejlesztők kezét, és nem adja ki a kezéből az iOS forráskódját. Innentől kezdve eleve biztonságosabb a rendszer. Az Android sebezhetőségének egyik oka az, hogy az iOS-sel ellentétben nyílt forráskódú, így bárki belenyúlhat.

2018. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

# 13: már nem azért, de maga a Linux is nyílt forráskódú, mégis mi a fene fut a szerverek java részén? Megsúgom: Linux disztrók.

Ha valakinek viszont fontos a biztonság, van vírusirtó is Androidra: [link]

2018. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2018. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15 azt a kérdést is én tettem fel, csak más megfogalmazással. De köszönöm. Ment a zöld kéz :)
2018. okt. 14. 23:42
 17/20 anonim ***** válasza:

Én 6 éve használok androidos telefon, soha semmilyen bajom nem volt velük, se az ismerőseimnek/családomnak, ami a biztonságát illeti. Amúgy ha nem lenne elég biztonságos nem mászkálnának annyian ennyi év után is velük.

Apád milyen informatikus?

2018. okt. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
*telefont
2018. okt. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Tomcsaavokoztcs válasza:
6 nagyobb viszontt SE gyorsabb és újabb egy kicsivel. Rajtad múlik mi kell, a nagy kijelző vagy a kicsivel több teljesítmény. :)
2018. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tisztelt kommentelők! Mindenki leoltja a kérdezőt, ez nagyon nem szép dolog!! Egy tisztességes választ nem kapott, kivéve a 19-estől.


Én is azért jöttem, hogy e 2 készülék közül ki, melyiket ajánlja, de nem lettem okosabb.

2019. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!