Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite miért nem...

Huawei P8 Lite miért nem menti a fényképet SD-kártya csere után?

Figyelt kérdés
Megtelt az előző sd-kártyám, raktam be egy újat. Minden működik rajta,ahogy eddig nézem, de ha csinálok új képet,akkor vagy el se menti,vagy egy sötétszürke alapon kiírja, hogy nincs miniatűr megjelenítés, vagy valami ilyesmi. Egyik haveromnak az ugyan ilyen telefonján szintén sd-kártya csere után ugyanezt csinálja. A régi képeket megnyitja.
2018. okt. 21. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem akkor kezdett el ilyet csinálni, mikor meghalt a kártya. ami addig rajta volt zene, képek, appok stb használhatóak voltak, de semmi újat nem rakott a kártyára, se képet, se gépre kötve zenét, stb. a kártyát formázni se tudtam, mert egyszerűen nem törölt le róla semmit. új kártyát vettem, azóta jó
2018. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zsír új kártyát tettem bele. Már a másodikat :(
2018. okt. 21. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor tanácstalan vagyok :/ de ha van még rá gari, akkor Pesten a szervizükben ingyen megjavítják pár nap alatt
2018. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!