Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne most a...

Melyik telefon lenne most a legjobb választás ezek közül?

Figyelt kérdés

Mindegy most, hogy Android vagy IOS. Inkább az legyen a lényeg, hogy sokáig bírja és esetleg még szép képeket lehessen vele lőni.

Ezeket néztem:

Honor 10,8x,play

Huawei Mate 20 lite,10 pro

IPhone 7

Esetleg még xiaomi is szóba jöhet csak annál olyanokat olvastam, hogy telepakolják reklámmal bár ebből nem tudom mi igaz és mi nem.

Előre is köszi



2018. okt. 31. 12:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Máté 20 pro. Ha olcsóbb telefont szeretnél akkor Honor play.
2018. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
A huaweii elszállt az áraival. Én neked Xiaomit ajánlanék, nekem például a note 3-at most cseréltem, nem azért mert baja van, hanem mert újat szerettem volna. Mi Mix 2 tulajdonos vagyok, szerintem 100k-t bőven, de megért a telefon.
2018. nov. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én a Mi 8 al szemezek nagyon elegge tetszik. Az lenne a kerdesem h tenyleg vannak benne reklámok es milyen a xiaomi rendszere neked tetszik?
2018. nov. 6. 13:33
 14/19 anonim ***** válasza:
Reklámok a 10-es MIUI-val jöttek, de erről vegyesek a vélemények: nem mindenkinél jöttek elő + egy cikk jelent meg, hogyan lehet őket hatástalanítani, úgyhogy igaz, hogy ha találkozol velük, ki lehet kapcsolni.
2018. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitseget
2018. nov. 6. 21:27
 16/19 anonim ***** válasza:
42%

Nekem most lesz 2 éves a Mi5S-em,tökéletesen meg vagyok vele elégedve a mai napig.

Akku olyan mint új korában,24 fokos alaphelyzetben,semmi lassulás,és kb 2 hetente jön frissítés.

Kamera is király,a 32 másodperces záridővel.

2018. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. nov. 7. 22:11
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 7 vagy a mate 10 pro. Volt iPhone 7-esem is, és most mate 10 pro-m van kb 1 éve. iPhone 7 mellett a hosszú frissítési stratégia szól egyébként mindenben gyengébb szinte. A mate 10 pro viszont mindenben fejlődött, sőt az utóbbi 1 évben sok funkcióval bővült mint például éjszakai állvány nélküli fotó mód,vagy akár az arcfelismerés. Az üzemideje jó, bár ezt is töltőre kell raknom egy húzós nap végén. Kijelzője szép, és van Always on display. Vízálló, van infra és sztereó hangszórók. Az egész rendszer az iOS után elég fluid, gyors és ez már 1 éve tart. Nem lassult egy kicsit sem, én ajánlom. Most talán az edigitalban le is van akciózva. Ja, és mindenképp hivatalos forgalmazótól vegyél készüléket, hiszen így 2 év alap garanciát kapsz, szervizfutárral.
2018. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam bent mediamarkt-ban és megnéztem nagyon sok telefont és a Mate 10 Pro tetszett meg a legjobban úgy, hogy az lesz. Köszönöm a segítséget.
2018. nov. 8. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!