Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet még menteni esetleg...

Meg lehet még menteni esetleg valahogyan? Van még más megoldás?

Figyelt kérdés
Üditő ömlött a táskámba és elázott a telefonom. Nem működik az érintő képernyője,de azon kívül nincsen más gond vele. A rizses, fagyasztós megoldást már kipróbáltam de nem javított rajta.
2018. nov. 1. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerviz...
2018. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jó nagy idióta volt aki ilyen jeges és mikrós cikket írt erre az esetre. Mobilszervízben dolgoztam, felejtsd el ezeket a hülyeségeket..

2 lehetőséged van :

1.Ha értesz a telefonokhoz, szétszeded apró darabjaira, és isopropyl alkohollal átmosod az alaplapot, és megszárítod, és reménykedsz.

2. Szervíz és reménykedsz.

2018. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A rizs kiirthatatlan legenda. A lényeg, hogy a telefonod azóta rohad. Fordulj hozzáértő szervízhez.
2018. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha szervízbe viszem jó esélyjel többe fog kerülni a javíttatás mint egy új telefon, ugye?
2018. nov. 1. 21:54
 5/13 anonim ***** válasza:
A számunkra ismeretlen típusú telefonod, ismeretlen értékéhez képest? Az ellen nem véd.
2018. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Képernyő csere kb. 20000FT de ez attól is függ hogy milyen telefonod van.😔
2018. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Ha szervízbe viszem jó esélyjel többe fog kerülni a javíttatás mint egy új telefon, ugye?"


Ezt a kérdést nyomtasd ki és küldd el a szerviznek.

2018. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha leírnád a telefonod pontos típusát és hogy mennyi idős esetleg meg is tudnánk mondani, hogy érdemes-e javítattni!
2018. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Erről a fagyasztós megoldásról még nem hallottam. Ez mit takar pontosan? Csak nem azt, hogy rakjuk be a telefont a fagyasztóba? Ha igen, akkor gratulálok annak is aki kitalálta, meg annak is aki alkalmazza!
2018. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen sajnos azt. A kérdező először azt hittem viccel, úgy kerestem rá neten. És tényleg leírták.

De ezért jó az internet. Mert mindenki tud mindent :)

2018. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!