Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik-e olyan mobil, ami...

Létezik-e olyan mobil, ami megfelel az alábbi kritériumoknak?

Figyelt kérdés

Fizikai billentyűzet (is).

Tartós, nem avul, nem lassul be 1-1,5 éves korára.

Épp ebből adódóan cserélhető az akksija.

Igényes, tartós anyagokból van.

Nem kell mindenben a legcizelláltabban sokat tudnia, de amit tud, abban legyen stabil.

Minimum 5-6 évig max akksicsere kelljen.


Mivel akár lehet luxus, exkluzív szegmens is, most az ár nem számít, vagy legalábbis nem erős szempont.


2018. nov. 2. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Te ismersz olyan telefont, amit 5-6 éve adtak ki, és még nem avult el?

Én sem.

2018. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nokia C3-01
2018. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nokia X3-02
2018. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2018. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szirty ***** válasza:
100%

"Te ismersz olyan telefont, amit 5-6 éve adtak ki, és még nem avult el?"


Az elavulás nem volt szempont ahogy nézem :)

2018. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Az elavulás nem volt szempont ahogy nézem :)"


Idézem a kérdésből:

"Tartós, nem avul, nem lassul be 1-1,5 éves korára."

"Minimum 5-6 évig max akksicsere kelljen."

2018. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Igen, az lenne/lett volna a cél, hogy tartós telóm legyen.


Az a korosztály vagyok, aki ebben szocializálódott, hogy megveszünk egy komoly márkás cuccot, többért, mint a tömegcikk de cserébe sokkal tovább is tart.


Sajnos a mai mobiltelefónia nagyon nem ez, csak arra megy ki, hogy mindenkit amennyire csak lehet, lehúzzon.


Szánakozva furcsállom, hogy egyesek ezt még helyeslik is.


Mivel nem vagyok egy konzumidióta típus, sőt nagyon nem szeretem ha befolyáslonak és fogyasztót akarnak csinálni belőlem, így nehéz a dolog.


A kétezres évek első felében jobb volt. Vettem egy Nokia 8910i telefont, nagyon nem lehetett mellé nyúlni vele. Nem tömegtelefon volt, különc dolog volt, elegáns és olyan kis minőségi ékszerdobozka. Nagyon sokáig meg is volt.

A maias szempontok szerint nem tudott sokat, de azt stabilan tudta, nem okozott frusztráló csalódásokat.


Amúgy szemezgetek a Porsche Design Blackberry billentyűzetes és minőségi (és elég ritka) telójával. Nem drágább mint a mai fogysztoid csúcstelók (szifon, samsung stb).

2018. nov. 3. 18:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Szemezz egy 4 éves kacattal, ha ennyi eszed van.
2018. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9es. Mi értelme van trollkodni? Mit kompenzálsz vele? Elhiszem hogy te szereted a konzumer tucatárut minél sűrűbben cserélgetni és még bárgyú mosollyal bólogatni is, hogy milyen jó befolyásolt fogyasztóként kiszolgálni a nagy gyártókat, de miért ne lehetne olyan, hogy valakinek más a preferenciája?

Ha nem állok be a sorba és nem a macskapofás szelfikért élek halok, mint az általad képviselt fősodor tömeg, az baj?

2018. nov. 4. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!