Ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Nincs ehy éve, hogy használtan vetten egy Samsung galaxy s6-os mobilt, és ha meg akarok nyitni egy Samsung alap alkalmazást (health, samsung pay stb) alkalmazást, akkor ez az üzenet jön be.

''Az ön biztonsága érdekében az XY alkalmazás nem nyitható meg rootolt eszközön.''

Most mit csináljak?



#Samsung #root #rootolt eszköz
2018. okt. 5. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy valóban rootolt-e?

Ha nem, akkor beviszed egy szervizbe és megnézeted.

Ha igen, akkor felteszed magadnak a kérdést, hogy szükséged van-e egy rootolt készülékre és ha nem a válasz, akkor visszarakatsz rá egy gyári romot.

2018. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát én ebből sajnos egy mukkot nem értettem. Én ilyen falusi paraszt vagyok.

Szóval vigyem el szervízbe?

2018. okt. 5. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha használtad vetted, lehet, hogy az előző tulaj rootolta. Még mindig sokan csinálják, pedig értelme nem sok van.

Szervizben jó pénzért rendbe rakják.

2018. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző tulaj rootolta a telót.


Ha nem értesz hozzá, akkor ne vegyél használt telefont.

2018. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért azt nem mondanám, hogy nincs értelme a root-olásnak. Az én telefonomnak pl. nagyjából 30 százalékkal megnőtt az üzemideje a rengeteg felesleges alkalmazás letiltásával illetve törlésével, amit csak root segítségével lehetett megtenni. Amúgy meg unroot-olni kéne a telefont, de ha nem értesz hozzá, inkább szólj egy hozzáértőnek! Én is csak leírások meg videók alapján tudtam megcsinálni az enyémen, de mivel minden készülék más, lehet, hogy pl. a tiéddel nem boldogulnék! Szólj egy olyan ismerősödnek, aki jobban ért a telefonokhoz, hátha ő meg tudja csinálni!
2018. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* Rengeteg felesleges GYÁRI alkalmazás, így helyes!
2018. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!