Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell unrootolni egy...

Hogyan kell unrootolni egy telefont és egyáltalán lehetséges-e?

Figyelt kérdés
Egy LG Nexus 5 telefont örököltem , viszont nagyon zavar, hogy rootolva van és az eredeti tulaja sem tudja, hogyan kell vissza csinálni ha nekem így nem jó...tudnátok ebben segíteni? Vagy esetleg ajánlani szaküzletet, ahol kéz alatt megoldanák nekem? Előre is köszi a válaszokat.

#visszaállítás #root #Unroot #telefon. mobil. mobiltelefon
2018. nov. 11. 14:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Eddig eljutok, elvileg letöltötte a frissítést, de aztán nem boldogulok vele, nem tudom hogyan tovább. :(


[link]

2018. nov. 14. 00:38
 12/12 Alex Fly ***** válasza:

Amennyiben a jogosultságkezelést a SuperSU végzib akkor azt megnyitva a menüjében találsz olyan pontot, ami véglegesen eltávolítja a rootot. De az LG-nél a gyári frissítéseket OTA-n nem csak root, hanem custom recovery esetén sem tudod feltelepíteni -mondjuk a Nexus esetén nem tudom, mi ezzel a helyzet.

Ha a többi LG-hez hasonlóan működikb akkor a legegyszerűbb, ha PC-re letöltöd a használni kívánt rendszert és LGUP-pal offline frissíted, utána hard reset.

2018. nov. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!