Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S9+ vagy...

Samsung Galaxy S9+ vagy iPhone XS?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Samsung
2018. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ízlés kérdése. Én magamnak az S9+-t venném, vagy a Note 9-et. Te meg azt vedd, amelyik tetszik, mindkettő jó telefon.
2018. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Iphone xs
2018. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

android kéne inkább vagy ios ezt itt a kérdés

mindkettő csúcskategória

menj be telekom vagy mit tom én aztán nyomkodjad meg és döntsd el

yt tele van teszt videókkal , ősszehasonlításokkal

nem hinném hogy ez ilyen nehéz kérdés lenne

én iphonet használok és xs nekem bejött de a s9 se rossz

de feleslegesnek tartom a Samsungnál h van külön menü és miért nem az van mint az iPhone huawei h ahogy feloldom a telót az alkalmazások közé dob be. miért kell feleslegesen még a menűbe is belépnem , meglehetne sporolni egy felesleges mozdulatot

2018. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, én pl látom értelmét a külön menünek, szóval gondoltam, megosztom Veled az én nézőpontomat.


Pl a Skypet, vagy a Google musicet egyáltalán nem használom, és még van egy csomó más app. Azokat egyszerűen nem teszem ki a főképernyőre, csak azokat az alkalmazásokat, amiket tényleg használok.


Szóval nem kell bámulnom egy csomó mindent, elég azt, amit napi szinten használok. Sokkal letisztultabb szerintem, mintha ömlesztve minden előttem lenne, ha kell, ha nem. Rakhatok a kezdőkepernyőre a sok felesleges app helyett mondjuk hasznos widgeteket.


Ha úgy tetszik, ez a funkció egy alternatíva a "felesleges alkalmazások" nevű mappa létrehozására.

2018. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
a sok feles appot berakod egy mappába, és eldugod jó messzire, valamelyik sarokba. ennyi.
2018. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
R4Sputin, én értem, hogy ez is egy megoldás. De mi van a widgetekkel? Én szeretem, ha látom a napi megtett lépésszámot a főképernyőn, egy kis ablakban az időjárást, egy rövid sávban tudom indítani a zenelejátszót, es tovább-előrébb lépegetni a számokban. A következő lapon a naptár és a jegyzeteim vannak. Ezek mellett még van hely az általam használt alkalmazásoknak. Tök átgondolt, igényeimhez testreszabott, egyszerű és átlátható. Az Apple készülékeinél tudtommal nem szabhatod testre a widgeteket. Bár megvan a véleményem mindkét operációs rendszerről, de azt mondtam, ez a menüs dolog egy alternatíva a mappás megoldásra. Nem jobb vagy rosszabb, csak egy más megoldás. Mindkét esetben +1 érintéssel tudod elérni a nem használt appokat. Kb ennyi. Ne vedd ezt versenynek, ízlés kérdése.
2018. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamiért én meg tudom oldani, pedig nekem is ki van rakva egy csomó widget (időjárás, mobilnetfigyelő, zenelejátszó, hírek, gmail, stb). De persze ez embertől függ.
2018. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!