Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPhone 6set venni?...

Megéri még iPhone 6set venni? Most black friday akcióban féláron adják ezért gondolkozok hogy megvegyem e!

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 16. 17:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap alzán néztem egy terméket, nem az ár miatt, csak az adatlap érdekelt.

Aztán hírtelen feltűnt az ára, és hogy oda volt írva, most 60 százalékkal olcsóbb.

Azért lepett meg mert hallomásból úgy tudtam eleve olcsóbb cucc mint amennyibe itt árengedménnyel együtt került, az állítólagos árengedmény előtti ára meg a 4x-ese! volt annak az árnak amiről tudtam.

Aztán rákerestem árukeresőn, és kiderült alapjáraton olcsóbb, plusz soha nem volt olyan magas ára mint amennyire ki volt írva az árengedmény előtt (még megközelítőleg sem).

Szal ennyire lehet ezt komolyan venni, pár helyen ettől még lehetnek igazi akciók, de én alzának nem hinnék.

2018. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem értem miért szidjátok ilyen sokan az Alzát. A tv reklámban is volt hogy ez a legmegbízhatóbb webáruház.
2018. nov. 18. 14:09
 13/16 anonim ***** válasza:

ez mekkora átverés már xd

110 újonnan ez a telefon már pár hónapja

220 ujonnan a 128 gigás iphone 7

2018. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

1.

Én egy elég konkrét esetet írtam le, ahol egészen egyértelmúen kiderült hogy átverés volt az árazás amit alkalmaztak.

2.

Mit bánom én mit és hol veszel, főleg mennyiért, segíteni akartam, ha ez a valóság sok neked hát ne vegyél róla tudomást.

3.

Ha te komolyan gondolod azt az ellenérvet, “mert a tévéreklámban is mondták ez a legmegbízhatóbb webáruház” akkor komolyan nincs miről beszélnünk.

2018. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ember, jóformán az apple oldaláról is olcsóbban tudod megvenni, ott sem adják már 220e ft-ért.. Nevetséges ez az alza dolog.

A telefon megéri, mert használható, de ne ezeknél a .. vedd meg.

2018. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Alzával amúgy nincs bajom vetem már ott , scanner.meg mást is de amit venni akkartam az ép akkor ott volt legolcsóbban.
2018. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!