Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem 2.4A-rel tölt?

Miért nem 2.4A-rel tölt?

Figyelt kérdés

[link]


Van egy ilyen töltőm. Azt írja a 3 USB aljzatból 1-2-es 2.4 A-rel a 3. USB 1A


A telefonom amit töltenék az 2.4A a töltése, gyorstöltést támogatja, 3 éves telefon, akku cseréje volt.


Több konnektorban is próbáltam és max. 1.1A-ig de inkább 0.5 - 0.8A-t mutat a kijelző, 5.2V


A gyári 1m-es usb kábelt is használtam meg egy 2m-est is próbának.


Mi lehet a baj? Ez normális dolog, vagy nem tudja a 2.4A-es gyorstöltést?



pont ezért vettem, nyitnék disputot, de nem értek hozzá és nem akarok igazságtalanul dispute-ot nyitni.


Hogyan tudom megnézni valami mással, hogy 2.4A-rel tölt-e?


Multiméterem van, nem igazán értek hozzá.



2018. nov. 22. 17:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

# 17 "Nem értem minek kell itt okoskodni meg műterhelést irni szerinted azt otthon tudja kivitelezni a kerdezo? Ja nem"


Nem értem, te sem tudsz olvasni? Odaírtam szó szerint:

"Ezeket írhattam persze csak az érdekesség kedvéért, ha úgysem áll rendelkezésre."

Ja, csak direkt kötekedni akartál? Mással szórakozz inkább...

2018. nov. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Szirty ***** válasza:

"ha legalább annyit tudnál, például az 1 A-os kimenetek D+/D- pontját hogyan szokták kötni,"


Bekötést, doksit nem kell ide linkelni...

Sokkal egészségesebben tudsz így fröcsögni!

Hajrá! :)

2018. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"Szirty nevű felhasználó alattomos válasza"


Szóval nem tudod? De akkor mit gúnyolódsz? Leírtam, hogy másképp van bekötve, a minél rövidebb fogalmazás érdekében.

Utána, ha kérdezik, elmondom bővebben.

De te nem kérdeztél, csak bárgyún vigyorogsz. Azt sem tudni, mi a kínod, csak baromkodsz.

2018. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

A te erdekessegeidbol semmi haszna nincs itt senkinek.

Te mondod hogy en kotekedek? Alapbol te kezdted itt a balhet hogy nem pontos ahogy irom de ember gondolkozz egy kicsit szerinted a kerdezonek labormeresekre van szuksege vagy arra hogy kb megtudja hogy mennyivel tolt a toltoje

2018. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

67% mar tobbszor lattalak kerdesek ala irni es mindig ezzel a visszataszito gusztustalan tudalekos stilusban irsz.

Valoszinuleg egy megszmorodott senki vagy aki semmit sem ert el eleteben.

Visszavehetnel az arcodbol de nagyon sokat.

2018. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

"vagy arra hogy kb megtudja hogy mennyivel tolt a toltoje"


Értsd meg, hogy azt már mutatja a rajta lévő kijelző. Ha feltételezzük, hogy nem teljesen pontos, még akkor is sokkal-sokkal pontosabban, mint amit te magyarázol.


Ha képes lettél volna megnézni a vásárlók fotóit, ja arra sem voltál képes.


Meg szerinted az egy normális dolog, amikor egy villamosmérnök Ah helyett ampert ír, töltésmennyiség helyett "áram mennyiséget" (sic!) persze két szóban, már ezen az alacsony szinten. Tehát egy fórumon butaságokat terjeszt?


Tudod kinek meséld be, el se hiszem. Jó, lehet villamosmérnök, akinek igénytelen a helyesírása, az sem szép dolog. De szakmailag ilyen butaságokat nem írhat le!


És hiába magyaráz nekem akárki, fórumok nem arra vannak, hogy hülyeségeket terjesszünk. A szakma nevében kikérem magamnak és én szégyellem magam helyetted!

2018. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
A kapacitasat irtam az pedig 2.5 amper
2018. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Alex Fly ***** válasza:
Kerdező: felmész a Playboltba és letöltöd az Ampere nevű appot. Aztán töltés közben meg tudod nézni, milyen áramerősséggel tölti a telefonodat...
2018. nov. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"A kapacitasat irtam az pedig 2.5 amper"


Rendben van, csak akkor nem kéne hazudni, ez így nagyon átlátszó. Villamosmérnök, ne viccelj...

Ha te ezt így képes vagy vállalni, többszörösen megerősíteni, az nagyon súlyos. Ne nézz hülyének!

2018. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
:D :D :D olyan vicces huzni az agyad :)
2018. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!