Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy másodpercre beleejtettem...

Egy másodpercre beleejtettem a WC kagylóba a telefonom, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Végig működött, de most kikapcsoltam. Úgy érzékeltem, hogy talán mert az aljával eshetett be, az egyik hangszóró, már nem igazán szólt, halkabb volt a telefon, egyébként működött. Most kikapcsoltam és úgy állítottam, hogy esetleg kifelé folyjon belőle. Nem lehet kiszedni az aksiját, szóval nem tudom mit csináljak. A WC kagyló elég szűk és gyorsan kikaptam, fülesen volt, úgyhogy az is picit visszatarthatta. Nem szeretném elveszíteni az adataimat, ezért nem tudom most vigyem-e szerelőhöz. Szerintem semmi baja, de ha meg nem viszem el, lehet épp az lesz a baj. Ha meg elviszem, nem vállalnak garanciát hogy nem lesz rosszabb, vagy hogy nem vesztem el az adataimat...

2018. nov. 25. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mentsd át az adataidat PC-re, utána viheted a szervizbe.
2018. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, oké! De ugye még nem tudtam mit csináljak rögtön, és használtam egy ideig és a hangon kívül teljesen jónak tűnt. Ezek után lehetséges, hogy most elromlik még? Amúgy hol van ilyen szerelő?
2018. nov. 25. 20:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Hangszóró még van esély, hogy visszajön, vagy ezzel már meg kell békélnem, hogy a fele szól rendesen (talán az rendesen szólt).
2018. nov. 25. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Bármi történhet, jó is, rossz is. Ha szerencséd van, megúszod. Az tényleg javítja az esélyeket, hogy gyorsan kivetted, mert kevesebb víz kisebb eséllyel jut oda, ahol nagy bajt csinál.


A szerviz nem vállal semmire garanciát, de hidd el, hogy várható értékben jobban jársz velük, mintha házilag próbálnál meg bármit.


Az adataid meg... Tudod, van egy mondás, hogy onnan ismerhető fel a fontos adat, hogy volt róla biztonsági mentésed. Ez most a tanulópénz - pár hét múlva kiderül, hogy mennyi.

2018. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, van amiről van mentésem. De nem mindenről. Miért lesz pár hét?
2018. nov. 25. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
A csokit piszkáld ki fül tisztítóval.
2018. nov. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma vissza kapcsoltam h lementsem az asatokat es tokeletesen mukodik mostmar nem is halk, sztem nem volt ennel hangosabb. Ami talan fura, bar ezt nem tudom eddig h volt, mintha az egyik hagszorobol jonne foleg a hang, de osszessegeben a hangero meg mintha meglenne. Elotte nem tudom ez milyen volt de jonak tunik. Tenyleg csak egy mpre esett be, sztem nincs nagy baja, azert megnezessem?
2018. nov. 26. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit ér neked. Simán lehet még benne pár vízcsepp. Ha szerencsétlen irányba fordítod, és oda folyik, ahova nem kéne neki, akkor telefon kuka. Meg ezentúl folyamatosan parázhatsz, hogy mikor következik ez be. Azért írtam a pár hetet, mert én csak pár hét szárítás után kapcsoltam volna be :-) Hasonlóan azt gondolom, hogy ha néhány hét normál használat után sem pusztul meg, akkor nagyjából megnyugodhatsz, addigra már szerintem eljutna a víz mindenhova, ahova el akart. De persze biztosat nem lehet mondani, ha nem nézik meg a szervizben a belsejét. Olyan ez, mint a daganatos betegség: [link]
2018. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!