Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitség! Beleejtettem a...

Segitség! Beleejtettem a telefonomat a vizbe, nagyjából 3 másodpercig volt a vizben, egyből kiszedtem?

Figyelt kérdés
Egy ideig ki-be kapcsolgatott, aztán a "beleejtés" után 20 perccel már rizsben volt/van. Samsung Galaxy A5, nemtudom mit kezdjek, reménykedek hogy a rizs majd felszivja a nedvességet. Egyéb tippek, hogy mi tévő lehetnék?

2018. febr. 2. 23:53
 1/10 anonim válasza:
Az A5 nem vízálló?
2018. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kovi mobilod vizallo legyen ha mar azzal furdesz
2018. febr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ma estére már belefáradtam a vitatkozásba, de ez a telefont rizsbe akkora baromság, mint ide Lacháza. A rizspor, ami belemegy, többet árt neki, mint a víz.


Egyébként is unibody telefonnál még is mit számít? Ennyi erővel egy zsák krumpli közé is rakhatnád.

2018. febr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szirty ***** válasza:

Azonnal ki kellett volna venni belőle az akkumulátort.

Ha benne hagytad akkor valószínűleg fújhatod.

Ha kivetted volna az akkut akkor sem 100% hogy túléli, de sokat javított volna az esélyeken.


Víz + elektronika + áram = veszélyes hulladék

2018. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ki kellett venni volna az aksit, de A5-nél ez nem olyan könnyű, hogy leveszed a hátlapját és kész, ehhez külön eszközök kellenek, kb. csak szervizben tudják leszedni
2018. febr. 3. 09:38
 6/10 A kérdező kommentje:
2018. febr. 3. 09:44
 7/10 anonim ***** válasza:

"Egyéb tippek, hogy mi tévő lehetnék?"


Vegyél új telefont. Lehetőleg valami olcsóbb darabot, mert egyértelmű, hogy nem tudsz rá vigyázni.

2018. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Régebbi tipus volt, 2014-es, 35 ezerért vettem annyira nem volt vészes és már 2,5 éve használom, szóval azt nem mondanám hogy nem tudok rá vigyázni, ez csak egy baki volt.
2018. febr. 3. 09:49
 9/10 Szirty ***** válasza:

"ez nem olyan könnyű, hogy leveszed a hátlapját és kész"


Ez semmit nem változtat a dolgon. Így járás esete...

2018. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te szirty mekkora marhaságot írsz! Kérdem tőled, ki tudja venni otthoni körülmények között az akkumulátort a telefonból?
2018. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!