Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyenek a mostani Sony...

Milyenek a mostani Sony telefonok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, a mai Sony telefonok mennyire megbízhatóak? Élettartam tekintetében mire számítson az ember?


Mert ugye a régi Sony Ericsson telefonok a legjobbak közé tartozott, 6-8 évig (vagy tovább is) simán elmentek ("buta" telefonok).


Mit érdemes most venni, ha a hosszú élettartam az elsődleges szempont?



2018. dec. 7. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl vastagon fog náluk a toll. Amennyiért egy normális Sony telefont veszel, azért nagyságrendekkel jobb teljesítményt ad más gyártó. Egyszerűen nem érik meg az árukat. Vegyünk egy új XZ3-at, az áráért vehetsz egy Galaxy note 9-et, két oneplus 6t-t, vagy három pocophone F1-et, amiben megkapod gyakorlatilag ugyanazt a teljesítményt csak éppen sok mást is pluszban, amit a Sony nem tud. Mára gyakorlatilag a kameráikhoz gyártanak referencia telefonokat, amiket aláírok, jók, viszont 2018-ban egy kamerával kiadni telefont úgy, hogy még csak azt a pluszt sem adja a szoftverük, mint a google pixel, amiben gyakorlatilag a legjobb androidos kamera van, nos... nem véletlenül ennyire alacsony a piaci részesedésük.
2018. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, megy a zöld kéz.


Várok még további válaszokat!

Mit érdemes most venni, ha a hosszú élettartam az elsődleges szempont?

2018. dec. 7. 18:56
 3/4 repulo ***** válasza:
57%
Saját orvost otthonra. :-)
2018. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 repulo ***** válasza:
Az a baj, hogy az élettartam mindig csak utólag derül ki. Ha kiírnák a gyártók az adott kütyü tervezett élettartamát asszem semmit nem vennénk meg, vagy mert elborzadnánk, vagy mert nem tudnánk kifizetni az általunk elvárt teljesítményt hozókat.
2018. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!