Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonokról vélemény?

Xiaomi telefonokról vélemény?

Figyelt kérdés
Mennyire éri meg, mennyire jó stb. Minden vélemény érdekelne, akiknek van ilyen telefonja
2018. dec. 13. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ár ėrtėkben az egyik legyjobb. Az alapabbaktól ne várj csodát, de a csúcskategória ill a közėpkategória (házon belül) jól használható!
2018. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Redmi note alattit nem vennék (2 évet tölti januárban a note 3-am, mondjuk a gyári rendszer addig volt ezen a telefonon, amíg haza nem értem vele).

Mi szériáért nem adnék annyit.

Ha jót akarsz olcsón (izé, csúcskategóriás processzort meg egyebeket, használható kamerát egy középkategóriás telefon áráért), akkor pocophone (ez is xiaomi).

2018. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:
ár érték arányban nagyon jó telefonok, de nem érdemes itt sem az "aljáról" válogatni szerintem olyan 60 70000 ért jo kis telefonokat lehet kapni
2018. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak használni szeretnél egy készüléket és nem "menőzni vele", akkor tökéletes.


Én Mi A1-et vettem és nagyon megbántam, hogy megvettem

(Bánta a fene, olcsó, telefonálni és netet megosztani lehet vele és egész nap tudok zenét hallgatni.)

, mert nincs benne NFC

(Az előző telefonomban volt és egyszer talán használtam is, szal kell mint púp hátamra).

2018. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont azon gondolkodom nfc nem kell.
2018. dec. 14. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!