Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei vagy samsung telok a...

Huawei vagy samsung telok a jobbak?

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 15:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Samsung párti voltam.

De ár érték arányba már csak a huawei. Teljesen meg vagyok vele elégedve mióta huawei telefonom van. Következőnek is csak ilyet veszek.

2018. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Minőségben Samsung. Ár/érték arányban Huawei.
2018. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ez a 2. Samsungom (először S6 volt, most S8+). Semmi pénzért nem vennék mást, nagyon megszerettem a Samsungot.
2018. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

A Huawei szerintem még fejlődésben van. A legújabb telefonjaik (P20 stb.) nyilván drága pénzért de hozzák a minőséget, míg a régebbi, P9 és társai használhatóak, de viszonylag hamar belassulnak.

Samsung már alacsonyabb 100 ezres kategóriában is nagyon jó évekig.

Csak személyes tapasztalat.

2018. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Sokáig Samsung párti voltam, de az olcsóbb kategóriás készülékeikkel em vagyok megelégedve, állandóan belassultak, tele volt a tárhely pedig alig volt rajta valami, szinte már semmit nem lehetett vele kezdeni. Volt már szervizbe is ahol újra húzták a szoftvert, de mondták hogy a frissítéseket már nem bírja, mert újabb, erősebb készülékekre vannak állítva stb..

Huawei P8 Lite telefonnal kezdtem a Huawei-s korszakomat. Mondták nekem hogy 1-2 év után azzal is meglesz a bajom, de ahhoz képest mindig használható. Persze már P9 telefonom van, de a P8 lite is megvan még amit a húgomnak adtam oda már több mint 3 éve megvan, húgomnál van már több mint 1 éve, és nem panaszkodik rá. Ahhoz képest hogy ő kevésbé tud vigyázni a dolgaira mint én, lényegében az oldalán van kicsit megkopva az a fémes festés vagy fólia nem tudom mi pontosan, de a képernyője még szinte patika állapotban van, igaz nem a gyári fóliával hanem azzal amit én raktam rá mielőtt neki adtam, de lényegében pár hajszál karcon kívül semmi komoly nem látszik rajta. A hátlap tokban van, de a kamerája az karcmentes a mai napig, és ahhoz képest semmi baja.

Annyi hibája van hogy az átlagnál gyorsabban merül alapjáraton. Nálam kibírt átlagban másfél napot ha nem nyomkodtam állandóan, most ugyanígy kb 15 órát bír ki. Ha a húgom chatel rajta, meg facebookozik azt még elég jól bírja, de ha játszik akkor 1 óra alatt merül 40%ot vagy többet. De más baja tényleg nincs, és a Samsungnál nekem több bajom volt. A barátnőmnek Samsung van de szidja nagyon, már várja hogy befizesse az utolsó részletet januárba és vesz is másikat inkább. Egyik haveromnak S6 van ha jól emlékszem, na ő arra nem panaszkodik, de én személy szerint már sajnálom érte azt a pénzt amit elkérnek.

2018. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
én a huaweit preferálom
2018. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

Kettő közül Samsung az jobb.


Nem azt mondom a huawei egy trash telefon, de azért a Samsung az jobb minőség.

2018. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

Samsung.

S6-om van, 3+ év után még mindig tökéletesen működik. Ha játszok vele, nyilván lemerül, az aksija már nem a régi (amúgy 10-15ezerért kicserélik hivatalos szervizben), de így is teljesen megbízható.


Előtte s3-am volt, azt lecseréltem pár év után, mert az antennájával vacakolt valami, folyton szakadoztam hívás közben, de igazából amolyan tartalékos telefonnak még az is működik, az aksija készenléti módban 4-5 napot kibír. Hat év után is.


Párom Huawei párti, p9-et használ azt hiszem, nincs két éves a telefon, és annyira halódik (újraindul, kikapcsol, adatvesztés, aksi is halódik, folyton vissza kell állítani, és még sorolhatnám), hogy még tartalék telónak se lesz érdemes elrakni a szekrény mélyére.


Nekem ennél több érv nem kell, hogy legközelebb is samsungot vegyek...

2018. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Samsung jobb a felsőkategoriás telefonokban.
2018. dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 repulo ***** válasza:
73%
Pont itt merül fel sok olyan kérdés, ami olyan öreg még mai is működő Samukról szól, ami az egyikorú Huaweieknél fel sem merül, mert nem érték meg ezt a kort.
2018. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!