Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei vagy samsung telok a...

Huawei vagy samsung telok a jobbak?

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 15:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Volt már kb 5 samsung telefonom, volt sony is.

A samsung nagyon bejött, jó és megbízható telefon. Néha kicsit fagyott, össze omlott pár alkalmazás, de ment működött. Mai napig telefonok. Megvettem első huawei telefonját, úgy voltam vele, hogy samsungból ami megérte volna jóval drágább, más nem 1 év mulva veszek másikat. Megvettem közel 1 éve a huawei telefont, de ez idő alatt egyszer se fagyott be, vagy omlott össze alkalmazás. Jóval stabilabb ez a telefon. A menüje volt kicsit furcsa, mert nem voltam hozzá szokva, de nagyon megszerettem. Szerintem soha nem fogok samsungot venni.

2018. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

Mi értelme van a kérdésnek, hogyha utána mindenkit lepontoznak? Szánalmas.

A kérdező véleményeket várt, ez tök szubjektív, és hasznosak a válaszok. -.-

2018. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Alex Fly ***** válasza:
82%

Melyikek?

Két telefont össze lehet hasonlítani.

De két gyártót, melyek mindegyike egy tucat készüléket gyárt, különböző kategóriákban, nem.

2018. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem megbízhatóságban nincs különbség. Nekünk van kettő Huawei P6, az egyik napi használatban, a másik tartalékban, néha elővéve. Ugyanúgy működnek mint új korukban, nem lassultak be, nem fagynak, csak persze a mai modern telefonokhoz képest kicsit lassúak.

Csúcskategóriában a Samsung kicsit előbbre van még mint a Huawei, kivéve a kamera minőségét.

2018. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%

Milyen szánalmas hogy mindnekit aki a samura szavazott lepontoztak XDD


gratulálok, magyar felfogás

akkor vegyétek tovább a liteokat

2018. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez nagyon általánosítás. Van olyan ami jobb és van ami rosszabb mindkét fel esetén. A Samsung nagy hibája a lassú rendszer míg a Huawei EMUI rendszere nagyon fürge. Ellenben a Huawei nem használ Always On Displayt ami a Samsung nagy ötlete. A huawei és a samsung is borzasztó drágán adja az eszméletlen jó csúcstelefonjait de az alsóbb árkategóriában a Huawei jobban teljesít mert a Samsung kiad egy gyenge telefont és megfizeted a nevét, míg a Huawei a középkategóriában is jelen van, nem csak drágán vehetsz jó telefont.
2018. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mindenkit felpontoztam ne ;-(jatok
2018. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: igazad van, de egy dolgot megcáfolnék: a Samsung-nak is nagyon pörgős a rendszere, nem észleltem soha akadozást, fagyást, pedig mindig felteszem a legújabb frissítést amint kijön.
2018. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
*sírjatok akart lenni csak kijavította a sz@r automatikus javítás
2018. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: igaz, én arra gondoltam hogy arányaiban lassabb a többinél: egy android one telefon megnyitja mondjuk a beállításokat 0.3s alatt míg a samsungnak ehhez kell 1s. Kimondva nem sok de érezhető.
2018. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!