Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe ejtettem a telefonom és...

Vízbe ejtettem a telefonom és nem kapcsol be lehet még rá esély?

Figyelt kérdés
Már több órája rizsbe van és letöröltem kívülről. Viszont 2-3dolgot csináltam amit azt olvastam hogy nem kellett volna: (hideg levegővel)de hajszárítóval szárítottam,többször is Megpróbáltam bekapcsolni és rá tettem a radiátorra rizzsel és Nélküle is. A hátlapját es az akkuját viszont nem lehet leszedni. Szerintetek van még rá esély hogy működik majd??

2018. dec. 23. 18:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A redmi 1 perc alatt szetbonthato.

SD slot kihúz telefon szetpattint és kész.

2018. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
És ezt a garanciával nem csinálják meg ingyen ugye?
2018. dec. 24. 19:45
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerinted ?
2018. dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
És ha az akkumulátort ki,tudják cserélni és újra bekapcsol akkor rajta maradnak még az alkalmazások illetve megkapom még az értesítéseket?
2018. dec. 24. 21:55
 15/18 szántóvető ***** válasza:
nem az aksival van baj.ha van a családban egy elfekvő okosteló akkor kérd kölcsön,tedd bele a kártyádat,ha tudod akkor az sd-karit is és jelentkezz be a fiókoddal.az alkalmazások nem fontosak,inkább azok miatt az adatok miatt aggódj amit a telód beépített memóriáján tároltál.
2018. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A vízbe ejtéssel a garanciád már úgyis ugrott, szóval óvatosan tényleg szét lehetne szedni.
2018. dec. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Szirty ***** válasza:

"És ezt a garanciával nem csinálják meg ingyen ugye?"


Itt nem az a lényeg.

A lényeg az hogy mennyi idő telik el a vízbe ejtés és az akku eltávolítása között. ha kevés (percek) akkor több esélye lesz a túlélésre a készüléknek.

Ha ugyanis a feszültség alatt lévő elektronika vizet kap, akkor gyorsan károsodik.


Mindez semmit nem változtat azon hogy ki lehet-e venni gyorsan az akkut vagy csak szakszerviz tudja kivenni. Nyilván van aki nem tudja azonnal elvégezni ezt, de azt az esetet hívják "így járás"-nak.

2018. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szoval akkor se biztos hogy működik ha kicserélik? Mert 23-án történt...
2018. dec. 25. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!