Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható a "Wish"...

Mennyire megbízható a "Wish" nevű applikációs áruház?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekesnek találom az oldalt. És érdekelne hogy aki már vásárolt tőlük meg volt elégedve azzal amit vett? És hogy tényleg csak ennyit kérnek az egyes cuccokért. (Szállítási költséget nem nézve)

2019. jan. 3. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem egyszerre hozzák ki a cuccokat, hiába adod le egyszerre a rendelést. Ezért kell minden árucikkre külön szállítási díjat fizetni. Az idő, amíg kihozzák pedig lehet 2-3 héttől elkezdve 1-2 hónap is. Vagy több. Általában 1 hónap alatt megvan.
2019. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 medvegy válasza:

Sajnos én kaptam egy két teljesen hasznavehetetlen dolgot (igaz olcsón),

de olyan is előfordult hogy a rendelt áru eltünt a főldrészek között a pén-

zemmel együtt.Silány ócska cuccok tömkelege,robot ügyfélszolgálat, pon-

tatlanság! Katasztrófa.

2020. okt. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az az igazán szar hogy ha ugyan azt a terméket rendelem de más intával akkor arra is számitanak fel vitel díjjat.
2020. okt. 11. 07:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Kínából olcsóbban kapsz meg egy terméket, mintha pl. Győrből rendelnéd meg Tatára. És idehaza szét is szedik. Aztán meg ha reklamálsz, akkor bedobják a papírt, hogy menjél fel a nagypostára, nehogy találkozzál a kézbesítővel. Persze póstása válogatja. Nekünk most ilyen jutott. Én kizárólag ezért nem rendelek a Wish től...
2020. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!