Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok 100...

Milyen telefont ajánlotok 100 ezerért?

Figyelt kérdés

-Viszonylag jó hardwere legyen, antutun minimum 150 ezer pontot érjen el

-Viszonylag jó kamerája legyen, van egy opció (aminek nem tudom, hogy mi a neve, valaki, aki tudja, leírhatja) hogy fotózásnál, ha valami közelit fotózunk, elmossa a hátteret, de nekem olyan kell, ami nem csak emberi arcnál mossa el, hanem tárgyaknál is.

-Notch-os legyen.

-Minimum 5.5 colos legyen

-Ne noname telefon legyen. (Ulefone és társai)


Ilyen telefont, ami ezeknek a pontoknak eleget tesz, az csak a Xiaomi mi 8, viszont az már 120 ezer, nincsen esetleg olcsóbban? Nem kell szuper hardwer, nem feltétel nekem a közel 250 ezer pont az antutun, mint a mi8, a 200 ezer, sőt, már a 150 ezer is jó szerintem. A kamera legyen viszonylag jó, nyílván nem lehet ilyen árkategóriában kompromisszummentes telefont venni.



2019. jan. 5. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelenleg a Xiaomi Mi 8 Lite 90ezbe kerül
2019. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi A2 sem rossz, csak annyi hogy nem notchos. Antutun kb 130-140 ezer pontot ért el.
2019. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!