Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mondig frissititek az...

Ti mondig frissititek az androidot?

Figyelt kérdés

Nekem allandoan feldobja hogy frissitsem, de nem merem.

Par napja vettem egy s9et es nem szeretnem hogy valami olyan frissites keruljon ra amitol valami nem ugy fog funkcionalni ahogy kene.

Ti mindig frissititek a rendszert? Esetleg az alkalmazasokat?


2019. jan. 6. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Igen. A legtöbb ilyen frissítés csak biztonsági frissítés, esetleg egy hibát küszöbölnek ki vele. Androidos termékeknél (itt nem a gagyikra gondolok) nem jellemző, hogy rontaná a teljesítményt, vagy kevésbé funkcionálna. Ha egy adott termék működésében hibát okozna már a frissítés vagy nem tudná kezelni, akkor nem adják már ki arra a készülékre. Én minden esetbe frissítek. Messengerrel jó darabig voltak problémámim a "napom" funkció miatt. Netről töltöttem le egy régebbi apk-t amibe nem volt meg ez a funkció és éltem boldogan. Mikor már lehetett jobban állítgatni akkor frissítettem csak rá. De az android frissítéseket kimondottan keresni is szoktam. Java részt csak biztonsági frissítés, ami hasznos, de azt is ugyan úgy rendszer frissítésnek írja. Az op rendszer frissítés adat vesztéssel nem jár.

Pár frissítés után volt, hogy azt vettem észre, hogy tovább bírja az aksi, vagy kevesebb ramot eszik a telefonom. Hátrány eddig nem volt.

2019. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ez is biztonsagi frissitest ir, na majd otthon wifirol frissitem
2019. jan. 6. 13:21
 3/7 Szirty ***** válasza:
0%
nem. Soha. Abból csak a baj van.
2019. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Én se.. Párszor megszívtam már vele. Mindig maradok a gyári szoftveren, azzal sosincs gond.
2019. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Én frissítem mindig, attól csak gyorsabb és biztonságosabb lesz.
2019. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is frissítem mindíg és eddig semmi hiba nincs vele.
2019. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szirty ***** válasza:

" attól csak gyorsabb és biztonságosabb lesz."


Vagy inkább lassabb ahogy egyre több és több fölösleges kolonccal rakják tele. Ami a memóriát is eszi mellesleg.

De a legjobb az volt amikor frissítés után gyorsan merült, fél nap alatt nullára. Frissítés előtt meg 8 napig bírta.

2019. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!