Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted melyek a legjobb...

Szerinted melyek a legjobb ár/érték arányú alap telefonok?

Figyelt kérdés
Lényegében csak a telefonálás funkció érdekel :) Legyen megbízható, strapabíró, ne kelljen állandóan töltögetni. Az olcsóbbak között szemezgetnék.
2019. jan. 9. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyomógombos vagy okos?
2019. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Amint írtam "alap". Tehát nem okos. Sima "oldschool".
2019. jan. 9. 19:32
 3/6 anonim válasza:
Lenovo Vibe B A2016-ot használok mert a samsungom szervízben van. Igaz lassabb, de 3-4 naponta töltögetem csak (amit egy A5 nél 14 óránként kell). ~30.000 forint, de megéri. Fóliát igényel ha nincsen tokban, egyébriánt kellemes a fogása, csak vigyázni kell a leszedhető műanyag hátlappal, mert könnyen reped. Nem dual SIM de van SD foglalat. Egyetlen negatívuma hogy elforgatva furcsa nézni mert az LCD más szögből más fényű és a térlátást bezavarhatja. Azon kívül pöpec kis cucc.
2019. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vagy ha gombos kell akkor én az ÚJ típusú Nokia 3310-re esküszöm. Oldschool nokiák új képernyővel megspékelt igazgyöngye.
2019. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja-ja...szemezgetek a 3310-vel, de gondoltam rákérdezek :)
2019. jan. 9. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Ott van még a nokiából a 3310 mellett még a 230 és a 130 is, ezekre is érdemes ránézni. Ezek hagyományos nokia menüvel rendelkeznek, néhány plusz funkcióval kiegészítve

Van még az Alcatel 2004c és 2008g. Ezek kicsit "nagyisabb" kialakításúak, viszont elég jó a hangminőségük telefonálásnál, valamint vannak bennük extra funkciók (elemlámpa, kamera, időjárás, hangrögzítő, stb.), amik azért néha jól jöhetnek.

Amit még tudnék ajánlani az a Samsung E1200, csak sajnos már nem nagyon áruljak, pedig az egy nagyon jó kis alaptelefon volt néhány ezer forintért. Ha gondolod nézz körbe, hátha találsz egyet használtan.

2019. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!