Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone-ok miért töltik be...

Az Iphone-ok miért töltik be jóval lassabban az alkalmazásokat, mint sok android?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 11:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megnéztem a linkeket, de amikor valaki ilyen videók tömeges nézésével tölti az idejét, az egy erős intő példa arra, hogy túl sok időd van, vagy nincs életed.


És mielőtt azt hinnéd, beszóltam, nem annak szántam.

Egyszerűen csak próbálok rámutatni arra a jelenségre, amiből ez a kérdés is adódik, mintha a tized és századmásodperceknek lenne bármiféle jelentősége is.

Számomra az egész kérdéskör érvénytelen, annak majd minden szereplőjével együtt.


Szerintem nem beszélhetünk érdemi különbségről, nekem ez az egész max arról szól, hogy a mobilok fejlesztése fej fej mellett zajlik és mindig van egy aktuálisan épp egy hajszálnyival gyorsabb, ez nem kéne, hogy téma legyen.

2019. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Régebbi iPhone valószínű érezhetően lassabban tölti be. Az tényleg poén, hogy épp azokat érdeklik a tizedmásodperces különbségek, akiknek egyébként van idejük ilyen speedtest videókat nézegetni. (Én is ilyen vagyok)
2019. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!