Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet látni, hogy...

Honnan lehet látni, hogy valakinek a mobiltelefonja android?

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 15:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Bírom, mikor félmilliós telefonokat hasonlítgatnak egyesek 50 ezresekhez, ugye 9-es? Kétlem amúgy, hogy 10-szer többet tudna, mint az enyém! Ja, XS... Nem azoknak az akkujával voltak gondok rögtön a megjelenése után, annyira, hogy frissítést kelljen rá kiadni? Elég égő egy félmilliós telefonra nézve :)
2019. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14%

Látod, te is a funkcionális analfabetizmus betegségében szenvedsz. Semmi baj nem volt az akkujával, mindössze annyi probléma volt, hogy lezárt állapotban nem indult el NÉHA a töltés. Három napon belül javították. Úgy hogy ez nem jött be! :) Androidnál mennyit is kell várni egy hibajavításra?


Na, mikor versenyeztetjük a telefonjainkat? ;)

2019. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
Látod, pont az ilyen hozzád hasonlók miatt bélyegzik meg egyesek az IPhone felhasználókat! Milyen verseny, miről beszélsz? 10-szer annyiba került a telefonod, mint az enyém! Ez olyan mintha egy Swiftet állítanál egy Porsche mellé! Szövegértelmezés nálad se megy, azt látom! De én nem vitázok tovább, úgy is felesleges!
2019. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11%
Pajtásom, akkor milyen alapon merészeled szarnak nevezni? Hogyan jössz te ahhoz, hogy amit más kemény vagy kevésbé kemény munkával megkeresett, leszarozd?! TE vagy a tipikus, aki pusztán irigységből lehordja valaki más tulajdonát! Csak azért mert fáj, hogy neked a szüleid nem vesznek drága telefont, legyen az iOS, vagy Android? Milyen ember vagy te?
2019. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
És te milyen jogon "szerencsétlen"-ezed le azokat, akiknek nem telik drága telefonra, vagy egyszerűen csak nem fontos nekik, hogy drága telefonjuk legyek? Amúgy ki irigykedik? Én biztos nem!
2019. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%
De amúgy én befejeztem! Szép estét, szevasz!
2019. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
24%
Húzzál is, öcsi, holnap iskola! Elértél már valamit az életben, vettél már bármit is saját, és nem a szüleid pénzéből? Bizony, az ilyen szerencsétlen is, aki semmit nem tett még le az asztalra, de még is nagy a szája!
2019. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
Miért te mit érték el? Van egy iPhone-
2019. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
9%
Gondolod, hogy csak egy iPhoneom van, öcsi? Jobb, ha ebbe nem megyünk bele, én nem tizenéves kisgyerek vagyok!
2019. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%

Ennyit az iPhone státusz szimbólumos használatáról:


[link]

2019. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!