Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire utalhat az, ha csak 30%...

Mire utalhat az, ha csak 30% alatt merül gyorsan az akku?

Figyelt kérdés
S4 mini készülék, 30% alatt rendkívül gyorsan merül 15%-ig, az alatt meg 2 perc alatt nullára. Ami érdekes, hogy amíg el nem éri a 30%-ot addig teljesen normál módon merül. Valahol azt olvastam, hogy ez lehet amiatt is, hogy haldoklik az alaplap, és új akkuval ugyanezt csinálná.. Úgyhogy azért kérdem, hátha valaki többet tud erről, mert akkor nem veszek fölöslegesen új akkut bele.

2019. jan. 18. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Aksinak annyi. Enyém felpúposodott, ugyan ezt csinálta. Jobb nem lesz, cseréld ki míg fel nem robban.
2019. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is így szokott csinálni. De az én mobilom már majdnem 3 éves, és hamarosan le is akarom cserélni.
2019. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az normális, ha a vége felé már gyorsabban merül, de az nem, hogy már 30%-nál elkezdi ezt. Nekem 2 éves J5 2016-om van, ez 15% alatt már 1 perenként 2-3%-ot merül, ez még normálisnak mondható. Szerintem inkább az akku okozza a problémát, elég régi már. A legjobb az lenne, ha tudnál szerezni egy új(abb) akkumulátort, és azzal kipróbálnád egy hétig. Ha azzal is ugyanúgy működik, akkor valóban a telefon a hunyó. Ebben az esetben már nem érdemes egy ilyen régi készüléket javíttatni, ujat kell venni.
2019. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!