Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes neki...

Szerintetek érdemes neki fogni könyvet írni telefonon a Microsoft Word-ba? Samsung galaxy J3 2016

Figyelt kérdés

2019. jan. 20. 11:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondod helyette, hogy krumplibogár, a végén pedig lecseréled a krumplibogárt új bekezdésre.
2019. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb elmebetegségek is vannak, de telefonon könyvet írni szerintem az átlagnál erősebb elmebajt tételez fel vagy különösen erős mazochista perverziót, hisz még szövegfelismeréssel is rengeteget kell dolgozni. De ha a telefonba billentyűzetet dugsz (ha engedi) akkor a perverzió lecsökken, de marad az egérmozi. Nem korai azon merengeni, hogy a kiadó kéziratot vagy fájlt fogad el? :)) Nyugi a nagy írok bárhogy beadhatják a műveiket.
2019. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Zoligyerek te is írhatnál mondjuk filozófiát, biztos nagy sikered lenne. Manapság már az is baj ha valaki akar kezdeni valamit az életével? És meg próbálom a számomra elérhető eszközöket fel használni hozzá? Te is kezdhetnél valamit az életeddel mondjuk ahelyett, hogy ismeretlen embereket kritizálsz.☺☺☺
2019. jan. 20. 15:44
 14/23 Szirty ***** válasza:
67%

"És meg próbálom a számomra elérhető eszközöket fel használni hozzá?"


Ezt úgy kell érteni hogy számodra nincs elérhető számítógép szövegszerkesztővel amit nagyságrendekkel hatékonyabban tudnál használni a cél elérése érdekében?


Első ránézésre biztosan van valami perverzió abban hogy 6x2,5cm-es kijelzőterületen könyvet szerkesszen az ember.

Sport értéke biztosan van, csak nehezen értékelhető.

Olyan mint fél lábon ugrálva menni a TESCO-ba bevásárolni miközben mehetnél normálisan is sokkal gyorsabban sokkal kevesebb fáradtsággal (tehát hatékonyabban) de biztosan van valami sikk abban hogy ugrálva csinálod.

És még meg is kérdezed érdemes-e így csinálni, majd amikor negatív válaszokat kapsz nem tudod elfogadni :)


Megkérdezhetem hogy milyen válaszokkal lennél elégedett?

2019. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát... csak egy usb billentyűzet meg egy otg adapter kell és nincs akadálya annak, hogy akár egy telefonon is lehessen írni, akár egy könyvet is.
2019. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

14-es Kedves Szirty

1.képzeld el szégyen vagy sem hogy 21.században nincs sem laptopom, sem számítógépem de képzeld hogy nincs. Ez van, Elnézést ha ez bűn.

2.Nem a válasszal van bajom , hanem azzal hogy elmebajosnak meg mazochistának lettem nevezve. Tudtommal ez egy olyan oldal ahol fel teszel olyan kérdéseket amiket te nem tudsz. Nos képzeld el , hogy halvany lila gőzöm sem volt arról, hogy érdemes vagy nem érdemes telefonon foglalkozni a Worddal. Nem vagyok programozó, nem vagyok PC szakértő. Nem tudtam. És akkor most emiatt azt mondod joga van bárkinek is hogy le hülyézzen?

3. A többi válaszolóval maximálisan elégedett vagyok, attól függetlenül, hogy igennel vagy nemmel válaszoltak, a lényeg, hogy a kérdésre válaszoltak és nem kezdték el keresni a hibát. Ui. Mielőtt bárki is azzal jönne , hogy "hát aki egy ennyit nem tud, az ne fogjon neki írni " az hogy ezt nem tudtam, nem jelenti azt hogy semmihez sem értek. A többieknek meg Köszönöm szépen a segítséget 😊😊😊

2019. jan. 20. 17:58
 17/23 anonim ***** válasza:

Adtam egy piszok jó tippet, kíváncsiságból utánanéztem, lehetséges. Úgyhogy mielőtt feltrappolsz az Olimposzra és a mélybe veted magad, gondolkozz el rajta.

És szövegszerkesztésre még alkalmas, loncsos pc-t fillérekért vagy akár ingyen is fel lehet hajtani.

2019. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De tényleg annyira nehéz egyszerűen csak a kérdésre válaszolni, vagy van valami divat itt a gyakori kérdéseken hogy a válasz mellé belé kell állni a kérdezőbe? Mi az hogy a mélybe vetem magam? Arra sokkal komolyabb okom kellene legyen mint hogy egy idegen aki semmit sem tud rolam el kezd oltogatni. Mi értelme van így válaszolni egy kérdésre amire valaki választ keres? Tényleg az ilyen emberek mint te (mert sokan válaszolnak így minden kérdésre ) jobban érzitek magatokat miután így ki osztotok valakit? Vagy nincs jobb stressz oldó lehetőségetek? Ne értsétek félre, én abszolút nem vagyok meg sértődve, nem fogom a mélybe vetni magam. De egyszerűen nem hiszem el hogy nincs az a normális kérdés ezen az oldalon amibe ne kötne bele valaki.
2019. jan. 20. 19:56
 19/23 Szirty ***** válasza:

"2.Nem a válasszal van bajom , hanem azzal hogy elmebajosnak meg mazochistának lettem nevezve. "


Én úgy emlékszem hogy semmilyen jelzővel nem illettem a személyedet. Te hogy emlékszel?


"Nos képzeld el , hogy halvany lila gőzöm sem volt arról, hogy érdemes vagy nem érdemes telefonon foglalkozni a Worddal."


Azt nem tudom hogy érdemes-e a word-öt telefonon használni, nyilván van valamennyi létjogosultsága. Sokkal hangsúlyosabb hogy könyvet írni érdemes-e így (mivel igazából ez volt a kérdésed)

Ez azért lep meg, mert ránézésre is nyilvánvaló, hogy egy pár négyzetcentiméteres kijelzőn virtuális billentyűzettel nem épp optimális megoldás.

De te tudod.


"a lényeg, hogy a kérdésre válaszoltak és nem kezdték el keresni a hibát."


Úgy tűnik ezt mind nekem írod, pedig sem jelzőkkel nem illettelek és pont a kérdésedre válaszoltam.

Nem tudom miért pont az én nyakamba öntöd a xart :)

2019. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Mert miután írtam a zoligyereknek a védelmére keltél, pedig amit neki írtam az nem neked szólt, de te jöttél azzal hogy mit vagyok ki akadva a negatív válaszolokon. 😂😂😂 tehát te érveltél mellette én meg ellene. Mit lehet ezen így félre érteni?
2019. jan. 20. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!