Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes neki...

Szerintetek érdemes neki fogni könyvet írni telefonon a Microsoft Word-ba? Samsung galaxy J3 2016

Figyelt kérdés

2019. jan. 20. 11:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Jesus, nyugalom válaszolók. Tény, hogy egy telefon teljesen alkalmatlan rá, de ha nincs más, és valahova le akarod írni, akkor ha nincs ló, jó a szamár is. De sokkal nagyobb az esély arra, hogy elgépelsz valamit, vesszőhibák, a bekezdések átláthatatlanok lesznek stb. Az egész kicsit káosz lesz szerintem. De próbáld meg.


A Szürke ötven árnyalatának az írónője nyilatkozta egyszer, hogy telefonon pötyögte be a könyv egy részét. Most az mindegy, hogy a végkifejlet borzalmas lett, a lényeg, hogy bizonyítja, hogy tényleg lehet így is írni :D


De kérdező, ha tudsz, szerezz be valami ócska laptopot. Diákigazolvánnyal kapsz rá ingyen Office csomagot (Word meg minden), és vágj bele. Ezerszer jobb élmény lesz, az biztos. Azon meg egyelőre ne gondolkozz, hogy a kiadó hogyan fogadja el. Ha csak emiatt nem írsz papíron, akkor nyugodtan vegyél elő egy füzetet és írd abba, ugyanis egy könyv kiadása ezerszer nagyobb meló, és az az igazság, hogy még ha egy brutáljó könyvet is írsz, kicsi az esély arra, hogy kiadják. Ha meg magadtól akarod, akkor te fizetsz hatalmas pénzeket, ami meg nyilván nem opció, hogyha nincs laptopod sem. (Ezt most nem szemétségből írtam, hanem tényként.) Szóval egyelőre felejtsd el a kiadót és társait, koncentrálj az írásra mint hobbira, és ne álltasd magad, hogy ebből te majd meg tudsz élni, sajnos ez nem így működik.


"És még egy kérdés muszáj olyan laptopot vennem amin a billentyűzeten vannak magyar betűk (ő ű) vagy azt be tudom állítani?"


Szoftveresen be tudod állítani a magyart, de alapból is logikus lenne azt venni. Vagy külföldön élsz és azért kérdezed?

2019. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Alex Fly ***** válasza:
100%

Figyelj, kérdező!

Ne kérdezd, hanem kezdd el! Aztán majd magadtól is rájössz, hogy érdemes-e azon folytatni vagy inkább szerzel egy filléres PC-t, feldobsz rá egy free szerkesztőt (pl.LibreOffice) és emberi kézre tervezett billentyűzettel, normális méretű karakterekkel 2 sornál több szöveget megjelenítő kijelzőn dolgozol-e.

De amíg nincs más, addig hasznád ami van...

2019. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Szirty ***** válasza:

"Mit lehet ezen így félre érteni?"


Nem hiszem hogy félreértettem. Olvasd el még egyszer!

2019. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!