Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még ma is iPhone 7-et...

Megéri még ma is iPhone 7-et venni?

Figyelt kérdés
Megérné még, ha mostanában (2019 január-február) vennék újonnan egy iPhone 7-et?

2019. jan. 26. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak iPhone jöhet szóba: ha csak a 7-esre telik, az újabb, drágább modellekre nem, akkor szerintem igen, megéri. Egy 2-3 évig szerintem még biztos támogatva lesz.


Ha nem csak iPhone jöhet szóba: az iPhone 7 áráért (esetleg pár tízezer Ft ráfizetéssel) olyan Android-os mobilt lehet venni, mint pl. a Xiaomi Mi Mix 3 vagy a OnePlus 6T, amelyek hardverben jóval túltesznek a 7-es iPhone-on és azok is egy 2-3 évig támogatva is lesznek ugyanúgy, mivel ezek 2018-as telefonok.

2019. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Soha sem érte meg. Ma meg már egyáltalán nem.

150

000 Ft egy több, mint két éves telefonért?!

2019. jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Simán megéri. Nekem még az egy évvel korábbi 6s van, és évek óta tökéletesen teszi a dolgát. Már gondolkodtam a cseréjén mert benne van emberben ez a “két-három évente cserélni kell a telefont” beidegződés, de rájöttem hogy vétek lenne hozzányúlni mert tökéletesen hibátlan, ugyanúgy működik mint új korában, a frissítéseket is ugyanúgy kapja. Szóval akár 6s-et is vehetsz, még az is jó telefon lesz évekig, de az egy évvel újabb 7-essel aztán végképp évekre le van tudva a telefon kérdés. Bátran vedd meg, az újabbak semmi olyan érdemi pluszt nem adnak ami miatt érdemes lenne újabbat venni. Mondom, még a 6s is tökéletes. Hajrá!
2019. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

6s plus-om van, simán teszi a dolgát.

ha használtan veszed akkor nagyon megéri!

2019. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Itt is meglátszik hogy nem azért veszi meg mert ismeri, vagy mert arra a tudásúra van szüksége, hanem csak a menőzésből.
2019. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5ös, hagyjuk már ezt a menőzést. csodálkozok, hogy másik, azonos árú telefonról feltett hasonló kérdések alatt ez miért nincs ott? hogy biztos csak azért vesz valaki mondjuk huawei mate 20 pro-t, mert fel akar vele vágni, mennyi pénze van...hiszen hát ha tényleg kellene neki, nem tenne fel ilyen kérdéseket, mert tudná, hogy mire képes a telefon.



amúgy pedig újonnan nem éri meg semmiképp...én legalábbis újonnan inkább vennék egy legutóbbit akármelyik márkából, ha nincs rá pénz egyben, akkor akár részletre is...a mai csúcstelefonok simán elvannak már több évig is, szóval nem kell attól tartani, hogy egy 22-24 havi részlet végére már a telefon meg se lesz, mert elavul...

2019. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1 Köszi szépen, ismerem ezeket a telefonokat is. Azért kérdeztem, hogy egyáltalán megéri-e iphoneban gondolkozni :D


#5 Pont, hogy nem, sosem volt iphoneom, mindig androidom volt és valószínűleg lesz is, pont azért kérdeztem, mert az iphonet nem ismerem, és valaki, aki jobban képben van, segíthetne. Konstruktív hozzászólás volt kösz.

2019. jan. 27. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!