Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Xiaomi...

Mi a véleményetek a Xiaomi márkáról mint telefon gyártó?

Figyelt kérdés

Annyi rengeteg pozitív dolgot hallok róla hogy , ár érték arányba mennyire jó, meg hogy megéri , meg bízható kínai márka stb.


Szinte nem is hallok negatív kritikákat.



2019. jan. 27. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez van és szinte tökéletes. Ennyi.
2019. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem csak tökéletes telefont gyárt. De más gyártó is ilyen.
2019. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó nagyon egyébként, de csak addig amíg nem kell szervízelni, mert akkor szívás.
2019. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor a legjobb. Én azért veszek ilyet mert töröm őket. Szó szerint 10 métert esik etc.

És filléres az alkatrész itthon megcsinálom .

2019. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megvettem a Mi A1 telefonom pozitívan álltam a gyártóhoz, azóta nem csak telefont, hanem egyre több mindent kiadott olcsón és jó minőségben, így még mindig pozotív a véleményem. Azonban kár volt frissíteni a telefonom Pie-ra (Android 9). Ezt a részét jól eltolták. Telefonálási problémák, nem látta a 4G hálózatokat, problémás mobilinternet és wifi sebesség, csak bizonyos kártyahelyről működő mobilnet megosztás stb. Gyakorlatilag csak a szoftvert kellene helyretenni és olyan lenne, mint 8.1 alatt volt. Kivéve a kritikán aluli hangos, ám gyenge rezgést. Lehetséges, hogy az alacsony árhoz képest jó hardver miatt vennék ismét Xiaomi telefont. Tettem ezt a Mi A1 esetében is. A kedvenc Huawei-nél a hasonló telefonok 15-20 ezerrel drágábbak voltak, a többi gyártó pedig magasan elszállt az árakkal akkoriban, de hardverben viszont alulmaradtak.
2019. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ypszilon1980 ***** válasza:

Oké, akkor ezek szerint már a szervízelés is javult.

Egyébként én mindig is ilyen márkájú telefont akartam venni, szerintem nagyon jók hardverileg, de vannak idegesítő hibái is, ami miatt nem vettem még.

2019. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyereknek tetszik telefon,nem rossz bár Honor nekem jobban tetszik.
2019. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Huawei
2019. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egy Redmi 4x-el nagyon megjártam, de feltehetőleg kifoghattam egy hibás darabot, ami ugye bármelyik gyártó termékénél előfordulhat. Nyilván egyetlen rossz tapasztalat alapján nem fogom azt mondani, hogy sz.r a Xiaomi, viszont több ilyen telefont nem fogok venni. Nálam a Meizu amúgy a favorit. Régebben volt M3 Note-om, most van egy használtan vásárolt M5-öm, ami lassan két éves és jelenleg tartalék telefonként funkcionál, mert van egy-két apróbb hibája (üzemidőben picit gyenge illetve rossz a hangerőszabályzó gombja), de amúgy teljesen jól használható. Pár napja pedig vettem "fő" telefonnak egy M6 Note-ot, amivel kapcsolatban szintén jók az első benyomásaim. Valószínűleg soha nem fogok más márkájú telefont venni, mert nagyon jók a Meizu-k (néhány apróbb hibától/hiányosságtól eltekintve), ennél stabilabb, megbízhatóbb rendszerű telefonjaim még nem voltak. Nyilván mindenkinek más válik be. Ha valaki a Xiaomi-t preferálja, biztosan jó oka van rá és ha ennyien dicsérik, valószínűleg nem olyan rossz márka az. Nagyjából ennyi a véleményem.
2019. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A redmivel mi volt a baj ?
2019. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!