Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék vásárolni. Most sony telefonom van, szeretem, úgyhogy első sorban ez a cél. De még huavei, samsung, lg, és más jófajta telefont ha tudnátok mondani légyszi :)
2019. febr. 3. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis mi az elvárás? Mire használnád? Mert van 5 ezerért, meg 200 ezerért is.
2019. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, elfelejtettél árat írni! De amúgy egy átlagot nézve 100 ezer Ft környékén az egyik legjobb vétel pont a Sony Xperia XA2 Ultra, én is ezt néztem ki magamnak következő telefonnak, egyetlen hátránya is csak a kinézetében van, mert bár oldalt semmi, de alul-felül bizony még eléggé vastag a káva! Saját tapasztalatból ajánlom még a Huawei márkát vagy annak leányvállalataként a Honor-t, ebben az árkategóriában konkrétabban Huawei Mate 20 Lite vagy Honor 8X, viszont kérdés a felhasználás is, mert például kamerában nem annyira jó az utóbbi 2, a Sony viszont nagyon is!
2019. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Olyan 80e környéke nagyon max 100.

Használni internet, fényképezés, Google.

2019. febr. 4. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!