Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kéne már egy pofon az...

Nem kéne már egy pofon az Applenek? Egyre drágábbak termékei. Nulla innováció. Lassan már jobban megéri egy Androidos telot venni mert simán legyőzi az Applet.

Figyelt kérdés
Jó azt elismerem szoftverben még mindig jobbak. Iphone 5S még mindig legújabb IOS fut pedig 6 éves telo. Egy androidos telefon nem kap ennyi évig. PL: Galaxy S4

2019. febr. 3. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Sokadik ilyen értelmetlen téma.
2019. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem inkább mindig az jut eszembe, hogy miért nem lehet valami fizikailag is és aktualitásilag is tartós?


Nekem életem első okostelója egy iPhone 4S vol 2014 februárban, egy éves használtként vettem. Tehát 5évvel ezelőtt. Nekem arra kellett, hogy:

E-mail

Navigáció

Böngészés

Meesenger

Viber

Facebook



Tudta? Tudta!

Változott a felhasználói szokásom? Nem!

Ma is jó lenne pont ugyanúgy? Igen.


Sosem csinálok macskapofás nyúlfüles szelfit és kibírnám a hűha meg a brühühü lájkljelek nélkül is.

De aki gondolja, évente költsön el egy laptop árát csak azért, hogy a szükségtelen fasságok fussanak rajta. A hülyének (is) megéri.


Két éve váltottam androidra, de csak azért, mert a szifonra egyszerr többet kellett volna költeni, mint amennyiből a telefont megvettem, mivel szolgáltatót is váltottam.

2019. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Miért adja olcsóbban, ha igy is megveszik?

Senki nem mondta, hogy évente kell telefont venni.

Egyébként más gyártó termékei is egyre drágábbak.

2019. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
0 innováció, de bizonyára a konkurensek az előző generációhoz képest pár ezerrel több benchmark pontokkal innovatívak. Az irónia amúgy szép dolog :)
2019. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

"Egyre drágábbak termékei. Nulla innováció."

Ha nem veszel tőlük semmit, akkor miért zavar?

Ha meg zavar, akkor miért tőlük veszel mobilt?

Ha pedig veszel, akkor valószínűleg azért, mert elégedett vagy vele.

Tehát nem értem a kérdést.

2019. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Egy valami verhetelen az appleban: a biztonság
2019. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha innováció kell, parancsolj (bár én személy szerint ezt már túlzásnak tartom):



[link]

2019. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Alex Fly ***** válasza:
Majd megkapja a pofont...a piac eldönti, van-e létjogosultsága. Mit akarsz még?
2019. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, Apple-ről van szó, eléggé esélyes, hogy itt már max csak részben tud dönteni róla a piac :D Mindenesetre én megkockáztatom azt, hogy nem fognak egy hamar padlóra (még a közelébe se) kerülni.
2019. febr. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alex Fly ***** válasza:

@kiskeni: hogy érted ezt? Talán az Apple nem a piacról él? Oké, az igaz, hogy az utóbbi időben az amerikai kormányzat is beleavatkozott a működésébe, tisztességtelen módszerekkel erősíti az Apple pozícióját -de azért ez sem tudja kompenzálni azt, hogy a cég mobiltelefonos üzletága igencsak mélyrepülésbe kezdett.

Azért még a csődtől igen messze van, de az eladások csökkenését nem lehet sokáig magasabb árakkal kompenzálni... Főleg hogy egyszer már ezt egyszer eljátszotta. Akkor képes volt valami újat kitalálni, ami megmentette a céget. A kérdés, hogy ismét képes lesz-e rá, vagy a múltból és a nevéből próbál megélni. Annyiban nehezebb a helyzete, hogy most nem fog visszatérni Jobs...

2019. febr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!