Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lesz kereslet egy...

Szerintetek lesz kereslet egy ilyen telefonra, vagy halott ötlet volt előállni vele?

2019. febr. 27. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Írhattál volna róla egy pár szót... :)

Okostelefonként ezt aligha tudnám használni, ennyi erővel csinálhattak volna egy tabletet. Annál nem zavar, ha nem tudom zsebben hordani, de ilyen böszme nagy telefont, én sem fogok zsebben hordani. Úgyhogy hiába jó az irány, de egyelőre nem tudom elképzelni, hol tudnának ilyent használni, mert ezt kézben nem lehet hosszabb távon fogni, az fix. Egy tartónak kell lennie, de akkor meg oda jutottunk el, hogy hol. Most talán bányászok (és itt nem a kriptobányászokat értem) tudnák ezt használni... Nem tudom, az a baj.

2019. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintetek lesz kereslet egy ilyen telefonra,"

Szerintem vagy 4-5 darabot azért biztosan eladnak majd.

Nálunk van áram, töltő, meg powerbank is, szóval a motani telómmal is el tudok lenni hónapokig ha úgy hozza a sors, csak éppen nincs egybe építve egy autó akkuval.

2019. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nyilván lesz.
2019. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2019. febr. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem. Jó marketing szöveg,de nagyon kevesen élnek áramtól elzárva huzamosabb ideig. Továbba akkoris jobb megoldásnak látom a power bankokat. Szóval nem igazán látom a célközönséget,de legalább valami új. Ezt is elértük,yuppy.
2019. febr. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wadmalac ***** válasza:

Ha egyben egy mindentálló strapateló is lenne, még alá is írnám előre a tippem a sikerre.

De a nagy akku önmagában keveseket fog megmozgatni. Esetleg önvédelmi eszközként fogyni fog ez a falazótégla.


De hát szerencsétlenek mit gyártsanak Energizer márkanév alatt, ha nem bszott nagy áramtárolós eszközöket?

Hozzá kellett volna vágni egy CAT összes egyéb képességét és vinnék mint a cukrot.

Kanadai favágók kedvence lenne.

Esetleg még kellett volna a hátuljára egy kávémelegítő kis fűtőlap.

2019. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt látom még problémának, hogy az a réteg aki olyan helyen használná huzamosabb ideig ahol nincs áram, ott feltehetően mobil lefedettség sincs. Még ha műholdas telefon lenne, akkor több értelmét látnám 😂
2019. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:

Vagy be lehetne bikázni róla a 2.0 TDI-t.

Akkor az se baj, ha telefonálni nem is tud.

2019. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Inkább egy ilyen mint power bankkal nevettessem ki magam.
2019. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!