Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s hiba (kikapcsol,...

Iphone 6s hiba (kikapcsol, nem tölt)?

Figyelt kérdés

Van egy két éves iphone 6s telefonom, amivel eddig semmi gondom nem volt, viszont az utóbbi időben már cserben hagyott egyszer-kétszer. Talán a télen, december környékén jelentkezett először a probléma, konkrétan az, hogy nem tudtam tölteni. Volt már, hogy pl. megtörött a töltőkábel vagy ilyesmi, emiatt én rögtön arra gondoltam. Vettem új kábelt, ami az én telefonommal sajnos nem működött, míg más telefonját pedig töltötte.. Azóta is gyakran előfordul, hogy egyszer tölt, egyszer nem tölt vagy pedig csak bizonyos pozíciókban (pl. félig megemelve) tölt. Valamint azt vettem észre, hogy gyorsabban merül, egy fél napot sem sikerül mindig kibírnia. Illetve alacsony (20% körüli) töltöttség esetén olykor magától kikapcsol...


Ezzel így érdemes lenne elvinni egy szervízbe vagy inkább felejtős és vegyek egy újat? Mire utalhat ez, mivel lehet a probléma? Bocs, ha tök egyértelmű, de én nem értek ezekhez és eddig az esetek 90%-ban csak olyan válaszokat kaptam, hogy "hát mert az iphone sz*r" vagy "vegyél új kábelt, biztosan az a baj, hogy tönkretetted"...


2019. márc. 5. 21:37
 1/1 anonim válasza:
Szia! A töltővel kapcsolatban azt tudnám javasolni, hogy próbáld meg teljesen kitisztítani a bemenetet a telefonon, egyik ismerősömnek is ezzel volt a baj de kitisztította aztán rendbe jött. Viszont ha télen hideg időben magától kikapcsol a telefon az már az aksi hibája, Iphone szervizben kilehet cseréltetni.
2019. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!