Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a hátrányai annak ha...

Mik a hátrányai annak ha valakik a telefonod használják a tudtod nélkül interneten keresztül?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy úgy tesznek mint te és rosszindulatúak. Ez hány törvényt sért pontosan?

#telefon #rosszindulatú kártevők
2019. márc. 6. 08:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Ezt az üldözésmánia dolgot mint lehetőséget már rég kizártam."


Természetesen. Mondták neked, hogy ez nem lehetséges, te meg azt mondtad, hogy de.

Lehetőség kizárva

2019. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem mondta senki hogy nem lehetséges
2019. márc. 6. 11:59
 13/16 anonim ***** válasza:

"Nem mondta senki hogy nem lehetséges"


Valaki mondta / írta: #9

Azt látom problémának veled kapcsolatban is, hogy ha nekem mondjuk megtámadná a számítógépem egy vírus, az utána felderíthető, kimutatható, hogyan működik, mit csinált.

Amikor én javítok egy elektronikát, utána legtöbb esetben pontosan vissza tudom vezetni, hogy mi történt, milyen láncolatban vágta agyon egyik alkatrész a másikat.

Hozzád hasonló laikusok – itt ezen az oldalon is – "másképp" gondolkodnak. Nincs ok, okozat, magyarázat, csak úgy előadtok kész tényeket, kitalációkat.

Mert az úgy volt és csak, persze. Számomra ez nevetséges.

2019. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is nevetséges
2019. márc. 6. 13:12
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor mi a bánatért nem mondod el pontosan hogy mi történt?

Azzal nem vagy előrébb, ha megtudod hogy hány db törvényt sértettek meg vele. Netán versenyeztek a haverokkal, hogy kinek van több törvénysértője?

2019. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem versenyzek senkivel
2019. márc. 6. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!