Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon IMEI letiltása, majd...

Telefon IMEI letiltása, majd az feloldása?

Figyelt kérdés

Vettem egy telefont használtan, amit letiltottak, és mikor kérdeztem a hölgyet hogy miért lehetséges, azt vàlaszolta hogy nem tudja de megkérdezi.

Màsnap mondta hogy ELVILEG bent azt mondták neki, hogy számlatartozás miatt, amit ELVILEG ki is fizetett.

Ezt velem is közölték, mert kíváncsiságból bevittem a telefont, hogy egyáltalán ott lett e vásárolva, de közölték, hogy igen, és nekem is a számlatartozást mondták.

Az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő után oldanak fel, egy IMEI alapján letiltott telefont? (Iphone 8 vodafone)

Azt mondták neki, hogy 7-10 munkanap de ez már letelt.

Köszönöm.


2019. márc. 14. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre befizetek :)
2019. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!