Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tudnátok segíteni...

Valaki tudnátok segíteni abban, hogy most mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kérlek segítsetek. Nagyon sürgős lenne. ki akartam tisztítani azt a lyukat ahova ugye a fülhallgatót kell bedugni. (Nem tudom mi a neve szakszavakkal)

Fogtam egy fogpiszkálót bekentem pillanatragasztóval és tekertem rá vattát..

Hát nem vártam meg míg megszárad a ragasztó és most ragasztósvattás az a lyuk.

Valaki tudja mit tehetnék most? Vagy hogy hogyan tudom kitisztítani a ragasztót?

iPhone 6s.

A válaszokat előre is köszönöm.



2019. márc. 23. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerviz. Amúgy azt a lyukat jó esetben nem kell tisztítani. Ha kellene akkor szintén szerviz.
2019. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És nincs valami ami oldja a pillanatragasztót?
2019. márc. 23. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:

USB-dugót cseréltem egyszer egy dugasztápon, de mivel (értelemszerűen) szétszedhető dugó volt, a belsejébe tett pillanatragasztóval gondoltam stabilizálni a lötyögését, meg a vezetékét is.

Felakasztottam száradni, vártam is vele.

Viszont közben a folyékony ragasztó lefolyt a csatlakozóba.

Utána bedugtam a telefonba, abba is került a ragasztóból.

(Pedig dughattam volna egy TP4056 panelba, amit tesztelésre szoktam használni ilyenkor, de ki gondolta volna.)

Noha a telefon aljzata egyébként is cserés lett volna, mert a tulajdonos durva kezelése miatt sérült, de arra csak később került sor.

Addig is úgy próbáltam menteni a helyzetet, hogy egy injekciós tű hegyét visszahajtottam, horogszerűen, így egy éles kaparóeszközhöz jutottam, amivel a ragasztó maradványait elkezdtem kipiszkálni.

Végül így tökéletesen meg is oldottam, ilyen szempontból.

Tehát ennyit az érdekesség kedvéért, amúgy legjobb lenne neked is az aljzatot cserélni.


USB-dugót többé nem raktam össze pillanatragasztóval, hanem csak a T-7000 epoxy alapú ragasztóval.

2019. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!