Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Redmi note 7 et venni?

Érdemes Redmi note 7 et venni?

Figyelt kérdés
kicsit félek a márkától de valami ujabb telefont szeretnék most egy 2 éves Nokia 3 telefonom van
2019. márc. 28. 18:54
 1/2 anonim válasza:
A húgomnak egy redmi 6-osa van ami elég jól teljesít árérték arányhoz képes. (dual kamera, 32gb tárhely, és 50.000 alatt volt. A redmi note 7 szerintem papíron nem rossz telefon, és ha beruházol rá szerintem nem nagyon fogsz mellé, viszont nekem személy szerint nagy az a 6,3 col. Persze ez is felhasználó függő, lehet téged nem zavar. Azt is figyelembe kell venni, hogy nem mindegy melyik modellt választja az ember. Én alzán néztem rá és ott pl a 64gb-os 4gb rammal, míg a 32gb-os 3g rammal kapható. Tehát ha ezt a készüléket választod akkor lehet inkább a 64gb-ra lenne érdemesebb beruházni, ha hosszú távra terezed a telefont, mert én most szenvedek az 1 éves huawei-emmel mivel eszméletlen lassú.
2019. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem már tavaly óta rendesen, akadás nélkül üzemel a Note 5öm. Párom most rendelt Note 7 Prot külföldről. 4 GB RAMos verziót nézz mindenképpen, a 3 nem elég 1 évnél tovább, az appok akadni fognak.


Ebben a kategóriában szerintem verhetetlenek, és jó minőséget kapsz jó áron .

2019. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!