Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y550 tipusu mobiltelefo...

Huawei Y550 tipusu mobiltelefonomat nem tudom bekapcsolni. Ha bekapcsolo gombot és a hangerö le gonbot nyomom akkor azt irja hogy fastboot mod. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Lefoglalták és most kaptam vissza. Informatikus szakértönél volt és szerintem ö variált valamit.Bekapcsolom huawei kezdö képernyö és utánna semmi de kéken világit az állapotjelzö led rajta. Ha a hangerö gombot és a bekapcsolo gombot nyomom akkor azt irja hogy:

____________________________________________________


Fastboot&rescue mode


Please connect usb cable to your computer and open hisuite


more information: [link]

PHONE Locked

___________________________________________

USB nem ismeri fel. Letöltöttem ezt a hisuite alkalmazást de ezzel se ismeri fel.

Szoval a telefon nem érdekel mert 2 forintot nem ér viszont a rajta találhato képek telefonszámok meg ugy általánosságban mindenre szükségem volna. Elörre is köszönöm!


2019. ápr. 8. 14:01
 1/1 anonim válasza:
Vidd vissza az informatikusnak
2019. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!