Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Camera2api minden root és...

Camera2api minden root és unlock nélkül xiaomin lehetséges?

Figyelt kérdés
Szerettem volna custom romot használni de már feladtam 2,5 hét szenvedés után,hogy unlockoljam sikerrel a telefonom így megelégedtem volna ha a google camerát rátehetném a redmi note 5 telefonomra de ehhez is unlockolni kell vagy mi mert crasheléssel kidob és sok helyen említenek valami camera2api-t szinte mindenhol és ez akkor érhető el.Van erre bármi megoldás,hogy trükközés nélkül működjön? Esetleg arra ötlet,miért nem képes a mi flash unlockolni a telefonom? (bejelentkezve vagyok miuiba telon és az alkalmazásba is,boot loader és minden engedélyezve van a fejlesztőibe,a telefon gépre van csatlakoztatva és halkító+homemal boot loaderben van,de továbbra se lehet az "unlock" gombra menni)

2019. ápr. 18. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Rosszul csinálod.

Step by step tutorial, minimális angol tudás szükségeltetik hozzá.

[link]

Itt tapasztalt, hozzáértő emberek szedik össze, mit és hogyan kell csinálni, egyetlen telefonnak sem állnék neki más utasítások alapján, csak a megfelelő XDA topic követésével.

Szívesen.

2019. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Bootloader unlock nekem ennyi elég volt az 5A-nál, kb. ezt írtad le te is:


Legyen MI fiókod, telefonon vedd is fel a MI fiókot, utána Developer optionsban a MI unlock statusban hozzárendelni a MI fiókodat, és utána fastboot állapotban a Miflash programmal el lehet végezni a nyitást. Mi maradt ki?

2019. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!