Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonod van/ milyet...

Milyen telefonod van/ milyet szeretnél/ mennyire vagy a mostanival elégedett?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 18:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

Samsung Galaxy A5 (2016)

Nagy képernyője van, nagyon szépek a színek rajta, én ezért vettem, és be is váltotta a hozzá fűzött reményeket. Nem lassú, semmi baja nincs. Mondjuk én nem töltök le rá sok programot, csak a néhány legszükségesebbet.

Fólia nincs rajta, csak tok, de már többször is leejtettem, volt, hogy képernyővel lefelé esett, de semmi baja nem lett ezektől.

Fényképet is egész jót csinál, csak néha ferdék a vonalak rajta. Szerintem jó telefon.

2019. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
4.5 évig volt meizu mx4 azt sajnos rántott hús mellett sült az olajban azóta a kamerája rossz így vettem egy pocophone F1 et. Nem játszom de ennyi pénzért ez brutál jó vétel idáig bevált.:))
2019. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy S7 Active.

Az akku üzemidőtől eltekintve (de ez bármelyik mostani telefonra igaz lenne) elégedett vagyok vele.

Milyet szeretnék? Majd ha ez tönkremegy, egy hasonló, átlagtelefonnál némileg robosztusabb, de mégsem "féltégla" telefont. Majd ha ez tönkremegy, akkor az épp futó legfrissebbnél egy generációval régebbi Galaxy S-nek az "atcive" változatát tervezem beszerezni.

2019. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egy Samsung A6+ om van. Amióta frissítettem Ome UI ra amit hivatalosan adott ki a Samsung azóta pocsék lett az egész telefon! Lassabb, gyorsabban merül, fél nap mire bekapcsol, ha játszok aztán alkalmazásváltóra kattintok van mikor lefagy tőle. A kamera alkalmazásba állandóan hiba van nem menti el a fotót, kidob a kamera alkalmazásból. Hiába írok Samsungnak nem válaszol. Vissza akarok váltani Oreóra az tökéletes volt :(


Egy iPhone XS Max ot akarok. Vagy a jövő XI Maxot.


A6+ 2018: Oreóval elégedettség:


-Sebesség: 10/10

-Akksi: 10/10

-Rendszer: 10/9

-Kamera: 10/10


A6+ 2018 One UI val:


-Sebesség: 10/7

-Akksi: 10/9

-Rendszer: 10/6

-Kamera: 10/10(a hibáit leszámítva)


Rendszer alatt mi értek:


-Kezelhetőség

-Dark/Light mode

-Kinézet


És még maga a telefon fizikailag elég szép lett legalább is nekem tetszik.

2019. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Galaxy s8. Ha nem egy vagyon lenne ra a kepernyő maradna, de igy mi9 lesz amint osszesporolom ra a penzt
2019. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

samsung galaxy j3 2016


nem rossz, egy-ket napot kibir az akksija, de nagyon keves a tarhely es a ram, ami miatt nem fut mindig zokkenomentesen a kedvenc jatekom. de amugy mukodik, bovithetosege nagy, Hd kepernyo oke, appok nem allnak le random, csak ha globalis problema van pl messenger


samsung galaxy a7

ez vmiert nagyon megtetszett :)


(es bocsi hogy nem hasznaltam ekezeteket, de mar este van...)

2019. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Huawei p40 lite nem szeretnék másikat és tökéletesen elégedett vagyok vele
2021. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy A70 - imádom.

Nincs jelenleg olyan telefon, amire lecserélném ezt.

#16-os voltam :)

2021. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!