Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek manapság a legmegbízhat...

Melyek manapság a legmegbízhatóbb telefonmárkák (esetleg típusok)?

Figyelt kérdés

Kerestem neten listákat, de csak agyon szponzoráltakat találtam és ott is csak a hardverről meséltek ódákat.


Engem elsősorban a rendszer optimalizáltsága érdekelne. Pl egy frissítésnél ne "szálljon" el a készülék. Vagy pl ne abból álljon a frissítés, hogy az előző frissítés hibáit javítja ki és közben új problémák jönnek elő. De talán a legjobb, ha frissítés nélkül is működik a rendszer 4-5 évig.


A másik dolog ami érdekelne az a támogatás és szerviz.

Tudom, hogy egy telefon nem örök életű és előfordulhat, hogy szervizbe kell vinni. Ha lehet ne Kínába keljen küldeni a készüléket és heteket vagy hónapokat várni rá, míg visszakapom.


Ilyen szempontok alapján van valami lista?



2019. máj. 1. 16:33
1 2
 11/13 anonim válasza:

ZTE, Blackberry, Nokia már egyáltalán nem az mint régen. Nem kukák, de azért már jobb márkák vannak náluk.

Meizut pedig szerintem itt Magyarországon nem érdemes, meg amúgy sem egy hűdenagy siker, ellenben mondjuk egy Xiaomival

2019. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy valóban nem olyan sikeres a Meizu nálunk, mint a Xiaomi, de attól még nyugodtan lehet ilyen telefont venni, mert nem a gagyi kategória! Szoftveres téren tényleg lenne még mit feljődnie, de más, nevesebb márkáknál is előfordulnak ilyen problémák! Amúgy meg - ahogy írtam is - inkább veszek Meizu-t, mint ilyen Homtom, Ilike meg ki tudja milyen nevű hulladékokat! Azt meg csak zárójelben jegyzem meg, hogy 12 éve jelent meg a cég első okostelefonja, ami azért azt jelenti, hogy van tapasztalata. Viszont azt el kell ismerni, hogy a Xiaomi valamit nagyon jól csinál, hogy szinte pár év alatt gyakorlatilag az élmezőnybe kerültek, amit a Meizu nem tudott megtenni. Ettől függetlenül a telefonjai nem rosszabbak, mint a Xiaomi-k.
2019. máj. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Arra célzok, hogy a Meizunak messze nincs akkora támogatása Magyarországon, mint a Xiaominak.

És ár/érték arányban, szerintem még mindig inkább Xiaomi, hiszen annak a szoftveres támogatása, maga a szoftvere, és a hardvere is nagyon jó.

2019. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!