Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos mobilt...

Milyen androidos mobilt javasoltok, ha az a cél, hogy a legolcsóbb legyen, de még használható? S új vagy használt a jobb akkor ha az ember árérzékeny?

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 14:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

itt néztem:

[link]

2019. máj. 7. 20:02
 12/17 A kérdező kommentje:

bár most látom, hogy ez nagyobb minden memória, s alig drágább:

Xiaomi Mi Play DualSIM LTE okostelefon - 64GB - 4GB RAM - Fekete


[link]

erről mi a vélemény? mert 2000 Ft pluszt megé r szerintem a 32 helyett 64 és 3 helyett 4 giga. vagy tévedek?

2019. máj. 7. 20:06
 13/17 anonim ***** válasza:

Hmm,nem tudom mire használod a telót!

De ha ár érzékeny vagy,ajánlom ezt:

[link]


-nagy kizelző,dual sim,közepes aksi.

Én videózásra,olvasásra,otthoni wifi böngészés,illetve mobilnettel a térkép funkciót használom.


Vagy ez?:

[link]


Nagyobb kijelző és akksi!


Én a "márka név" baromságokba nem hiszek,akárcsak az állandó szoftverfrissitésekbe!

2019. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező #10-es kommentje. Bírom az ilyen bemásolásokat, lényeges paraméterek mellett egy csomó olyan általános dolog is fel van sorolva (ráadásul táblázatszerű fogalmazással), amit kb. minden telefon tud! :D :D :D
2019. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
na de nem az számít amit minden telefon tud hanem a többi
2019. máj. 8. 18:17
 16/17 anonim válasza:
na már 30 amit az elején 40-ért irtak...
2019. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na meg azt is értem, hogy 27 ezer alá nem mennél, de konkrétan a MAXIMUM keretedet kérdeztem, nem a minimumot, mindig azt szokás, hogy tudjuk, mi a felső határ, amin belül lehet ajánlani a lehető legjobb telefont! Amúgy 50 ezer a Xiaomi Redmi Note 7 (3/32 GB) a legjobb, vagy 60 ezer alatt ugyanez, de 4/64 GB memóriával!
2019. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!